Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a youtube-on (vagy...

Hogy lehet a youtube-on (vagy youtube-ra) jó minőségben diavetítés-videót készíteni (vagy feltölteni)?

Figyelt kérdés
Sajnos 2017 szeptemberében megszüntették a youtube videó-szerkesztőjét, ezen belül pedig a fotókból a diavetítés készítési lehetőséget is. Próbálkoztam egyéb hasonló programokkal, amelyek videó-eredményét a youtube-re történő feltöltést követően a minőség erősen kifogásolható lett. Biztos, hogy van megoldás, ugyanis igen kiváló diavetítéseket lehet a youtube-on találni....

2018. márc. 1. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem utálok jobban, mint mikor ráállok egy "videóra" és kiderül, hogy csak képvetítés...

Ahogy a facebook is ront a minőségen, úgy valószínűleg a youtube is. Én full hd felbontással csinálnám meg premier pro-ban...

2018. márc. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:
Nem tudom megoldást jelent-e, de egy próbát talán megér.A SharewareOnSale oldalon most elérhető a VSDC Video Editor PRO.Két gépre 1 éves licenc.
2018. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!