Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem elérhető az internet...

Miért nem elérhető az internet egy telefonon?

Figyelt kérdés
Új Samsung Galaxy A8 telefonról van szó. Rácsatlakozok a Wi-Fi-re, ez sikerül is, majd pár perc múlva elmegy a net, a Wi-Fi jel mellett csak egy felkiáltó jel van, és azt írja hogy "az internet esetleg nem elérh." ezt a problémát csak az oldja meg, hogyha elfelejtetem a telefonnal a hálózatot, és újból beírom a jelszót és újból csatlakozom. Persze ezzel nem lenne baj, hogyha nem félóránként csinálná. Ilyen problémát még nem tapasztaltam... Más telefonok, és eszközökön normálisan megy wifi, nincs baj vele. Valaki tud valamilyen megoldást? UPC Connect box. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 4. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy, router és telefon újraindítása megvolt, nem segített.
2018. márc. 4. 18:29
 2/4 A kérdező kommentje:

Senki se tud semmi megoldást? :( Próbálkozok ilyennel, de eddig nem sok sikerrel: https://www.youtube.com/watch?v=NdybJR7694I

Vigyem szervizbe? Cseréltessem ki?

2018. márc. 5. 00:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor legalább azt írjátok meg hogy nem tudjátok miért van ez.
2018. márc. 8. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nen tudni miért van, vidd be szervízbe. Csak tudod ez patt helyzet. A szervizes azt fogja mondani hogy a router szar, a router gyártója meg hogy a telefon szar
2018. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!