Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google szolgáltatásokat csak...

Google szolgáltatásokat csak Gmail címmel lehet használni? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Tegyük fel Play áruházba olyan tevékenységet akarok csinálni amihez kell egy Google fiók, és hozom létre fele és oda jutok hogy "Válasszon felhasználónevet" és nekem van egy megszokott email fiókom és nem kell más akkor, rá megyek hogy "saját email címemet szeretném használni" akkor ezt regisztrálom Google fiókként. De akkor ezzel a email címmel amit párosítottam Google fiókhoz, ugyan úgy be léphetek bármely Google szolgáltatásba, mint ha egy új Gmail címet hoztam volna létre? (PL: Youtube, Google Chrome, Google Drive, Google Képek, Google Play stb)


Mert mintha hallottam volna valamit hogy egyes Google szolgálatatások csak Gmail kompatibilisek!


2018. márc. 8. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha létrehozol egy Gmail fiókot, azzal egy Google fiókot is létrehozol. Még szép, hogy Freemaillel nem tudod használni a Google integrált szolgáltatásait.
2018. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor minek adja be hogy saját email cimet szeretnék használni opciót akkor ezzel hova tudok bejelentkezni ?
2018. márc. 8. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehova. Kell egy Google fiók, aminek az alapja, hogy lesz egy Google-ös email címed. Nem tudod kikerülni, nem tudsz más email címet használni úgy mint mondjuk a Microsoft Live Accountnál.
2018. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már google-ös email címet érdemes használni, pláne, ha androidos telefonod van. A citromail-t, freemail-t el kell felejteni, nem is olyan biztonságosak és a valamirevaló oldalak már el sem fogadják.

Ha regisztrálsz gmail-re onnantól kezdve minden google szolgáltatáshoz hozzáférsz. (youtube, gmail, chrome, drive, google képek stb.)

2018. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!