Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kicsit öreg vagyok és nagyon...

Kicsit öreg vagyok és nagyon hülye! Hogyan tudok új fiókot létrehozni a Google Chrome-on?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok. Légyszíves lépésről lépésre szóló útmutatást adni. ( 64 éves kriptaszökevény vagyok és piszok kíváncsi)

2018. márc. 11. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálni kell egy új Google Accountot. Elég ha egy gmail.com-os e-mail címet csinálsz, mert az ugyanaz.


1. www.gmail.com

2. "Másik fiók használata" - "További lehetőségek" - "Fiók létrehozása"

(Mondjuk ha még egyáltalán nincs gmail.com-os e-mail cím, akkor ez némileg eltérő, de akkor meg ott van egyből a fiók létrehozása pont)

2018. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Csinálsz egy gmail -es e-mail címet a szokásos módon.

[link]

Majd lehívod a Chrome menüt (jobb felső sarok három pötty egymás alatt). --> Beállítások

A "személy" résznél kijelentkezel a régivel, majd bejelentkezel az újjal. kb ennyi.

2018. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sikerült az új fiókot létrehozni.

Mindkettőtök válasza értékes volt.

2018. márc. 11. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Google szolgáltatásaihoz alapvetően egy gmail.com-os fiókra van szükséged, ezzel be tudsz lépni a többi Google szolgáltatáshoz is (email, youtube, drive, naptár, térkép, stb,stb, ezek egy része használható fiók nélkül is, pl. térkép, youtube)

Ha van androidos telefonod, és felveszed a google fiókodat az accountok közé, akkor az is szervesen együtt működik a gmail fiókoddal és az ahhoz kapcsolt szolgáltatásokkal.

2018. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, feltesz mindent a Felhőbe és amikor új mobilt veszel a szolgáltatónál, azonnal le is tölt minden olyan alkalmazást, amely az előzőn rajta volt.
2018. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!