Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Írtam valakinek Messengeren...

Írtam valakinek Messengeren aki nincs felvéve partnerlistára, de ő attól látja az üzenetet?

Figyelt kérdés

Van az a lehetőség hogy felvétel Messengerbe, valakit felvesznel.


Írtam valakinek egy levelet de nem válaszolt rá viszont teli kék karika benne pipával úgy mond jelezte a program hogy elvileg elment az üzi .

Viszont nem nézte meg az illető , ezért felvettem Messengerbe, és ezt ő látta mert ott volt a profilképe kis karikában.

Akkor az előtte írt levelet látta Valyon, vagy, csak azt látta hogy felvettem Messengerbe?



2018. márc. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok kapcsolatban ,de irsz neki akkor alapesetben engedelykeresek koze teszi (ezt sokszor kirakja a tobbi uzenet fole,hogy lassa az illeto) na most ilyenkor egy sima feher karika kerul melle pipaval (ha toled kiment az uzenet,ugye csak akkor nem megy el ,ha nincs neted) ,na most ha o ezt az engedelykerest megnezi (ekkora latja az uzenet tartalmat is) akkor kerul oda a teli kek karika.

Ha elfogadja az engedelykerest akkor odakerul a kek karika helyere a kepe,ha nem fogadja el ,akkor marad a kek karika.

A te esetedben ez azt jelenti ,hogy latta az uzenetet ,elolvasta ,de nem fogadta el a kerest.

2018. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem köszi , rendes vagy , érthető volt a válaszod !

Tehát akkor végülis látta az egészet most már hogy elfogadta a kérést .

Ugye először írtam neki és utána küldtem e kérést , remélem akkor látja is a szöveget 😀

2018. márc. 11. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor irsz neki,akkor automatikusan engedelykerest kuld neki.

Arrol,hogy felvetted a partnerlistadra nemtudom,hogy kap e kulon ertesitest

2018. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!