Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan szerezhetnék ncore...

Honnan szerezhetnék ncore meghívót?

Figyelt kérdés
Ha nincs ismerősöm akinek lenne...
2018. márc. 13. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vársz szépen, amíg valamelyik ismerősödnek lesz. Vagy gyűjtesz ismerősöket.


Itt senki nem fog neked küldeni, mert a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottért.

Azt pedig senki nem fogja bevállalni, hogy ha te esetleg szabályt szegsz, akkor a meghívódat is kitiltsák.

2018. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez a meghívós olyan undorító, nem csak Ncore, ha nem még a sorozatbarátra is meghívó kell, miért nem lehet úgy mint régen hogy csak regisztrálunk és ennyi? Vissza sírom azt a Videoplayer.hut, az volt egy paradicsom, kár hogy megszűnt....
2018. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
#2: Csak így lehet kizárni a lejmoló söpredéket, akik csak letölteni akarnak, a seedelés meg büdös nekik.
2018. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#1

Micsoda felelősség... Kapsz maximum egy figyelmeztetést, nagy dolog, mint oviban a feketepont... :)

Én hívtam már meg innen is és más oldalról is olyanokat akiket nem ismerek, és semmi bajom nem lett belőle. Valamilyen szinten ki lehet szűrni pár kérdéssel azokat akik szabályt szegnének vagy nem töltenének vissza, csak tudni kell jól kérdezni.

Nem tudom a fél oldal mit tud problémázni ilyeneken. A szabályváltozás miatt már inkább az probléma hogy 1000 pontról 5000-re emelték a meghívót, prémiummal kerül 1000-be már, 50 helyett.

2018. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#1: Nem, nem "fekete pont". Én öcsém egyik barátját hívtam meg, akit öcsém személyesen ismer és azt mondta, rendben van a srác. Erre aránycsaló lett, amiért warn-t kaptam és 2 hét büntetőidőt. A harmadik ilyen után repülsz az oldalról, szóval te hívjál csak meg fűt-fát, én nem fogok.

Különben is, ma már akkora az nCore tábora, hogy ki van csukva, hogy az ember senkit ne ismerjen, aki tag.

2018. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezeknek az Ncore féléknek, meg ilyen videomegosztóknak hamarosan vége lesz, szóval raktározás mindenből, mert többé ilyen nem lesz, vége az ingyen nézés-letölt dolognak....
2018. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Igen, ezt már a gramofonok kora óta hallgatjuk, aztán semmi sem változik.
2018. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Miért is?
2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
A szerzői jogsértés 10 éve is probléma volt, ma is az, és a jövőben is az lesz. Ezek a filmes oldalak meg torrent oldalak pedig nem örök életűek, előbb-utóbb mind nagy és híres lesz, rajta egyre több jogsértő tartalommal amire felfigyel a jogtulajdonos vagy jogvédő is, vagy más hatóságok.
2018. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Értelmezni remélem tudsz. Nem állítottam soha, hogy mindenki megbízható, de nagyjából meg lehet szűrni őket.

Meg is fogok hívni még olyanokat akik megérdemlik.

2018. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!