Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az internet jónak számít,...

Ez az internet jónak számít, így itthonra?

Figyelt kérdés
Szóval, az egy Speedtest-et nyomtam, és ezeket kaptam meg végeredményként. 614 Mbit/s a letöltés, 429 Mbit/s a feltöltés.
2018. márc. 14. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jónak.
2018. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen ez több mint tökéletesnek számít, mondjuk eléggé fura, mert ezek alapján legalább gigás neted van amihez képest a letöltés elég kevés bár elfogadható, tehát nem nagyon van jól optimalizálva ott valami, mondjuk a feltöltés meg olyan nagy, hogy csak a telekom 2 gigás nete ad ekkora feltöltési sebességet, viszont ha tényleg az a csomagod van akkor a letöltés nevetségesen lassú a csomagod maximum letöltéséhez képest.
2018. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én reklamálnék a helyetekben a Telekomnál, mert a letöltésnek 2Gbit/sec környékén kellene lennie.

(gondolom ez a Telekom otthoni internet 2000. Legalábbis tudomásom szerint más szolgáltató nem kínál ekkora csomagot).

2018. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...mondjuk belegondolva, egyikünknek sincs igaza, mert egy gigabites router az életben nem fogja kihasználni a 2Gbites letöltési sebességet.
2018. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 nyilván megfelelő hálózati eszközök kellenek, hogy ezt ki lehessen használni, de mivel a legtöbb számítógép alaplap is maximum gigás ezért a 2 gigát nyilván nem fogja kihasználni, de azért egy 900 környékit lazán el kéne érnie
2018. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd a speedtestet es ird meg ez [link] mennyit mutat mert a szerverek 95%a kulfoldon van amit netezel ez itt a lenyeg!!
2018. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megnéztem ott is a speedtest-et, amit küldtél. Itt a sebesség, egy képben: [link]

2018. márc. 14. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
az korrekt baratom akkor neked mar nincs problemad torrent seedelessel :)
2018. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam torrentezni. Vagy online nézek filmet/sorozatot, vagy ha töltésről van szó akkor Direkt cím alapján, vagy Steam/Origin fiókról. :D
2018. márc. 14. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én is gondolkoztam rajta, de igazából ezt már nem tudnám kihasználni még a Digi 1000/200-át sem tudom, ráadásul az fele ennyibe sem kerül.
2018. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!