Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Sorozatbarát meg fog szűnni?

A Sorozatbarát meg fog szűnni?

Figyelt kérdés
Néhány fórúm olvastam hogy megfog szűnni mert sokan hibát tapasztalnak ami pl 404-es oldalt ír ki... és eljött valóban a torrentek ideje?

2018. márc. 15. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akkor már nem is érdemes meghívókat kérni?
2018. márc. 15. 15:44
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem fog megszűnni.Csupán más bevételi formát próbálnak találni.
2018. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előbb utobb meg fog szünni minden, ezért kell 1 db filmet 3 db merevlemezen tárolni.


Van olyan filmeim amik nincsenek fent torrenten. De nekem meg vannak és feltöltöttem YouTube-ra:

https://www.youtube.com/watch?v=jFPhGjSL6UQ

https://www.youtube.com/watch?v=5oQe2Ajrkp4

https://www.youtube.com/watch?v=0w9vUPzwcvI

https://www.youtube.com/watch?v=Za_v3ydkxj4


Ezeken kivül még van pár filmem, pl 2 db Libabőr sorozat amit már régen letöröltek nCore-ról.

2018. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Youtube-ról ugyanúgy le fogják törölni, mivel illegálisan osztod meg a neten más művét. Ezen az sem segít ha privátba rakod. A Yotutube nem felhőtár hanem videomegosztó, az egyik legszigorúbb szabályokkal. Hülyeség oda filmeket feltölteni, mert idővel törölni fogják. Ha híresebb azonnal, ha nem akkor majd valamikor.
2018. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4: A felhőtárhelykről is törlik le a szerzői jogi tartalmakat, nem csak videomegosztókról.

Csak zárt torrent oldalakon vannak nagyobb biztonságban.

2018. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, pont akartam említeni, hogy ilyen téren a felhőtárhelyek is kíméletlenek, főleg nagyobb cégek tárhelyei. Én az oldal működésében nem véltem felfedezni hiányosságokat, nálam mindig klappol minden. Egyszer volt hiba a rendszerben, akkor is az adfly kevert be. Folyamatosan önmagába irányított át. Ebből következtetek arra, hogy valószínűleg nem veszteségesen működnek. Megéri fenntartani, ergo nem szűnik meg egyenlőre.
2018. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6: Sajnos minden évben keményebbek lesznek videomegosztók, is és a felhőtárhelyek is.


Ez kérdés nem ide tartozik, de érdekel mit válaszolotók.

Hol érdemes filmeket nézni 2018-ban?

Online filmes oldalak, fájlmegosztókrol letölteni, torrent oldalról letölteni, popcorn time stream oldalon nézni a filmeket?

2018. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Feleslegesen lennének a videómegosztók is szigorúbbak, de tényleg (még ha tényleg szigorúbbak is lettek, ami igaz amúgy). Torrent még mindig létezik, le lehet onnan hamar kapni bármelyik filmet, főleg akinek van Ncore fiókja. Na azok mindent megtalálnak. Részben ide tartozó mellékinformáció, torrent sem lesz sokáig, vagy legalábbis nem a megszokott módon. A Telekom pl. tervezi tiltani központilag a torrentezést. Felnézni torrent oldalra attól még fel fogsz tudni, csak nem fogsz tudni seedelni és/vagy letölteni. Nem tudom a többi szolgáltató hogy van ezzel, de felteszem ha a Telekom hirtelen globálisan, teljes lefedettséggel életbe lépteti ezt a szigorítást, akkor minden más szolgáltató is elindul ezen az úton. Persze ez is megkerülhető VPN-el/Proxy-val, ezért mondtam, hogy nem a megszokott módon.
2018. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudsz küldeni linket is?


Vannak sokan akik nem értenek a VPN-hez, akkor ők honnan szerzik meg a filmeket ha torrent oldalról nem tudják?

2018. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az internet népe leleményes, majd feltalálják magukat. Konkrétan "VPN" keresésre google első találat is jó, leírja az elméletet. A további találatokkal meg akár a használatához is találhatsz részletes útmutatókat. Akik a 21. században idáig nem tudnak eljutni azok dobják ki az okos eszközöket és pc-ket, mert olyan embernek nem való az ilyesmi :D Na, viccet félretéve, tényleg nagyon alap dolog utána nézni ilyesminek. Meg hát, ne mondja nekem senki, hogy aki eddig világ életében torrentezett az ne tudna VPN-t használni. Már-már szinte a torrentezéssel járó alap tudás része a VPN és annak használata :D Aki meg esetleg mégsem találkozott ezzel, az is meg tudja találni ezt a lehetőséget a neten. Főleg mikor az lesz a fő téma, hogy hogyan érhesd el a szolgáltatói korlátozás ellenére is a torrentezést, mint szolgáltatást.
2018. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!