Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom lejárt kérdés biztosan,...

Tudom lejárt kérdés biztosan, de miért nem nézi meg senki youtube-on a videóim?

Figyelt kérdés
Eddig összesen három videót töltöttem fel. Igazából csak véleményekre lennék kíváncsi. Régen sokat foglalkoztam kártyával, aztán abbahagytam. Manapság ismét megjött a kedvem hozzá, csak kíváncsi lennék mások véleményére.

2018. márc. 15. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán érdemesebb lenne magasabb szintre emelni ezt a dolgot, vagy nem tudom. Valójában mások ugyanebben a kategóriában napok alatt ezres számú nézettséget produkálnak kommentekkel stb. Én meg nem értem, hogy az enyémmel mi lehet a baj.
2018. márc. 15. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Például nálad 3 videó/alkalom alatt nem jutott el szinte senkihez a tartalom, és azokhoz hasonlítod akik évek alatt felépítették a brandjüket.


Még ha valami kiváló dolgot is csinálsz egy már elcsépelt témában, nem lesz rá garancia hogy tömegeket tudsz vele elérni. Ilyenkor mindig a BroadTest csatornával példálózok akik 2 éve nyomják elég magas szinten, mégsem éri el a nézettsége a 2-3 ezret videónként. Mert egyszerűen nem jutott el elég emberhez az amúgy komoly tartalmuk, de ha egy trash videós aki az általános iskolások clickbait szintjét elégíti ki valami szeméttel, azt ész nélkül nézik. Dancsó úgy hogy átlag 500 ezres videónkénti nézettséget, hogy szinte saját tartalom nincs is bennük, csak reakcióvideók amin mások videóit bemutatja és percenként mond egy poént.

2018. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is én nem hasonlítottam azokhoz, akik évek alatt magas számú nézettséget értek el! Én csupán arra akartam utalni, hogy mások viszonylag rövid idő alatt magasszámú nézettségre tesznek szert, szerintem az én szintemtől gyengébb videókkal.


Nekem nem az a célom, hogy százezres nézettségre tegyek szert, csupán örölnék egy akkora állománynak, amiből le tudnám szűrni a véleményeket. Ha már pl. ezren megnéznég és abból kommentelnének vagy 15-en, nekem már elég lenne. Végsősoron csak ez volt a célom, nem tömegeket mozgatni, de azért a 80 nézettség egy hónap alatt szerintem kevés, főleg úgy, hogy abból kb. 40 szer én néztem meg. Ezért kérdeztem, hogy most mi lehet a baj?

2018. márc. 15. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Link?

Így mégis miről mondjunk véleményt?!

2018. márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarom reklámozni, de privátban elkóldöm.
2018. márc. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!