Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mi értelme követni...

Facebookon mi értelme követni egy személyt, ha annak csak kb. évente van nyilvános bejegyzése?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ha bekövetem, akkor több posztját, fotóit látom majd, de ugyanazt látom mintha nem követném. Tehát így szerintem nem sok értelme van, hogy az adott személy bekapcsolja a követés lehetőségét.
2018. márc. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, ahogy írod.


Ugyanolyan népszerűségi fokmérő mint a like. Sok követő = nagyobb ego. Sokan nem tudják értelmesen kihasználni a lehetőségeit.

2018. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Annyi értelme van, mint ennek a kérdésnek.
2018. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl bekövetek egy együttest mert akkor jelzi ha lesz koncertje. Így nem nekem kell rendszeresen figyelni erre. Szóval sok esetben jól jön.
2018. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az együttes nem személy, a kérdés profilról szólt és nem oldalról (szerintem). Nem a követés funkció a baj, hanem az hogy valaki nem tudja normálisan használni a lehetőségét.
2018. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!