Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Al facebook. Lehetseges?

Al facebook. Lehetseges?

Figyelt kérdés

Volt egy al facebookom amit fuggesztettem is mar.volt egy masik al facebook amit szerettem volna megtudni hogy ki az.(sikerult is vegul)

Most alitolag az az illeto fel akarja jelenteni az alfacebookot(amirol irtam)hogy ot zaklattak es hogy meg tudja ki volt az.az uzenetekben semmi becsuletserto se banto se zaklato dolog nem volt!!! Csak sima beszelgetes hogy mint pl. Ki vagy? Honnan ismresz?ilyesmik.de semmi serto!nem is zaklattam.

Lehetseges az hogy igy feltud jelenteni? Es elfogadjak a feljelenteset hiaba semmi zaklato nem tortent?


2018. márc. 16. 15:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mert azt sejtik hogy en voltam de nem biztosak benne.es ezert akarjak feljelenteni azt az al facebookot. Nem tudom hogy szamit e hogy o is al facebookon volt.mert egy norol van szo es egy ferfinek adta ki magat ferfi profilkeppel is.
2018. márc. 16. 15:10
 2/11 anonim ***** válasza:

A rendőrségen nem fognak csak úgy bemondásra semmit csinálni. Ha visz bizonyítékot arról, hogy őt zaklatták, esetleg akkor. De ha nincs mivel alátámasztania ezt vádat, akkor nem.


Mindenesetre kettőtöknek együtt nincs annyi esze, hogy rájöjjön ilyenekkel nem jó szórakozni, vagy visszaélni.

2018. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van! Es azert fuggesztettem is! Soha nem csinaltam ilyet!

Szerintem nincs mivel alatamassza hogy zaklattak mert semmi zaklatot nem irtam se sertot! Csak annyi zajlott hogy :

Ki vagy?honnan ismersz?ugye irtam hogy mas neven van fent.. Erre annyit irt hogy o az akinek allitja magat (az al facebook)meg hogy keressek magamnak mas embert es tiltott is! Ugyhogy semmi zaklato nem volt.. Akkor igy nem tud feljelenteni? Mert szerintem csak ezzel akartak ugymond megfelemliteni hogy ugye mondjam meg hogy en voltam

2018. márc. 16. 15:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt mar facebook miatt ugyem de ott becsuletserto dolgokat irkaltak a kepem ala es meg durva dolgokat.akkor feljelentest tettem en is de ugye vinnem kellett a bizonyitekot(vagyis a kepernyo fotot a hosszaszolasokrol) es megtortent a feljelentes.De itt ilyenro szo sincs mert nem irtam csunyat se nem bantottam semmivel.
2018. márc. 16. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Al-facebook. Nehezen dolgozom fel ezt a szót.

A kamu talál találóbb. Vagy nem is tudom.


Mindensetre, a lényeg.

Ne használj több accountot, mert a felhasználói feltételek nem engedik meg és a végén jól ki fog dobni a Facebook, aztán majd nem érted mi volt.

2018. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jo akkor kamu facebook...tenyleg "jobban hangzik"

De akkor szerinted lehetsèges a feljelentes? Mert en szerintem nem.mert ugye amugy o is azon van de o meg mindig. De ez nem is erdekel mar! Csak az hogy szerinted ebbol lehet gond a leirtak alapjan hogy nem tortent zaklatas? Koszonom a valaszod elore is!

Es az tuti tobbet ilyen nem elofordulni! Tanultam a hibabol

2018. márc. 16. 16:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem amugy csak azert mondtak ezt hogy feljelentenek hogy mondjam ki hogy en voltam a masik kamu face... De ez az en velemenyem csak..
2018. márc. 16. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig amíg nem csináltál semmi törvénybe ütközőt, nincs mitől tartanod. Fenyegetni, próbálkozni bármivel lehet, de ha téged nincs mivel megfogni akkor csak üres fenyegetés az egész. Márpedig azt törvény vagy jogszabály nem tiltja hogy te kamu facebook profilt regisztrálj be és használj. Mindaddig nincs is belőle problémád míg törvénysértő dologra nem kezded használni (fenyegetés, zsarolás, rágalmazás, becsületsértés, jó hírnév megsértése, stb...).
2018. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod "8" as!

Semmi ilyen nem tortent!

Sima hetkoznapi beszelgetes tortent mint elotte is irtam.

O probalkozott azzal hogy hanguzenetet kuldott ugy hogy massal(firfival) beszeltetett csak hamarabb bekapcsolta a felvevo gombot es hallatszodik a noi hang vagyis az o hangja.

Az egesz onnan indult hogy a ferjem joban volt ezzel a novel. Es most ezen a kamu facen keresztul beszelnek en szerintem. Es en csak ennyit akartam megtudni hogy az ove e vagy sem...

De a "gyanum" beigazolodott. Ok nem tudjak hogy en voltam az szerintem ugymond sejtik vagyis ram gondolnak..de szerintem ez is egy hatulrol jovos dolog hogy biztosra tudjak meg hogy en vagyok e.Es most jonnek azzal hogy a no apja feljelent hogy ipcim alapjan jojjen ra hogy ki az mert zaklattjak.holott ilyenrol szo sincs!vagyis en biztos hogy nem. Es ezt mondta a ferjem most hogy ha kiderul ez meg az lesz.. De szerintem ez ugymond ilyesztes a reszukrol hogy mondjam ki hogy en voltam.kicsit kacifantos de remelem erted

2018. márc. 16. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy itt lehetne alapja feljelentésnek vagy bárminek. A rendőrség pedig nem technikai ügyfélszolgálat hogy ők mondják meg ki használja a fiókot, mert az valakit nagyon érdekel.


Ez az egész még csak nem jogi probléma, hanem magánéleti. Valószínűleg mindenki tudja vagy sejti hogy ki áll a kamuprofilok mögött, de próbál úgy helyezkedni hogy ő jól jöjjön ki a helyzetből.

2018. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!