Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elkezd forrosodni a telefon...

Elkezd forrosodni a telefon abban a pillanatban ahogy megnyitom a Putlocker oldalt?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy bányászásra használják a készülékemet? Csak ennél az oldalnál csinálja, nem langyos lesz a telefon hanem annyira meleg hogy már kényelmetlen fogni. Kinyomom az oldalt akkor szépen lassan lehűl. Nem nagyon értek a kriptobányászathoz, ezért is nem akarok hülyeséget mondani, gondoltam itt kérdezem meg.
2018. márc. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűsíthető, mivel a processzort pörgetik a bányász alkalmazások, ez pedig fokozott hőtermeléssel jár.
2018. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonoknál meg ez durva mértékben jöhet elő (mint amit említettél is). Ha mobilon Firefox-ot használsz, szedj le egy adblock bővítményt és a NoCoin bővítményt is. Ebben a tekintetben szeretem a Firefox-ot, minden szinte ugyanúgy megy, mint gépen. A számítógépen elérhető összes bővítmény letölthető a telefonos verzióba is. A NoCoin bővítmény egyébként az ilyen oldalak ellen van. Nem nyújt 100%-os védelmet, viszont ha azt nézem, nekem eddig mindent megfogott. Mondjuk én eddig csak gépről használtam. Az megint más kérdés, hogy telón egy ilyen bővítmény mekkora erőforrást igényel, terheli-e egyáltalán a telót.
2018. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként kíváncsiságból ránéztem gépről erre a putlocker-re a NoCoin bővítménnyel. Nem talált semmit. Amúgy vagy 1000 meg 1 éve nem használtam ezt az oldalt, szép kis változáson ment át, na :D
2018. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, majd meglesem hogy Fox-al hogy megy. Gépen úgy néz ki ez nem probléma, mert folyamatosan nézem hogy mi mennyin pörög. Lehet az AdBlock miatt. Kicsit frusztráló hogy szinte a Putlockers az egyetlen oldal amit filmezésre tudok használni, és így kihasználják a felhasználókat. Netflixen szinte semmi se elérhető, ezért rá vagyok folyamodva a kalóz filmezésre.
2018. márc. 16. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb utobb meg fog szünni minden, ezért kell 1 db filmet 3 db merevlemezen tárolni.


Van olyan filmeim amik nincsenek fent torrenten. De nekem meg vannak.

2018. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!