Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék magyar blogot...

Szeretnék magyar blogot indítani, melyik a legjobb platform?

Figyelt kérdés

Szeretnék magyar blogot indítani, viszont nem tudom hol érdemes.


A blog saját tapasztalatokról, politikai nézetek, vélemények (román-magyar viszonyok elemzése) és életfilozófiákról szólna.


Engem az érdekel, hogy az adott platformon legsen magyar közösség, és, hogy olvassák is amit írok. Tudom, hogy ez tőllem is függ.


Van némi tapasztalatom blogokkal már, ezért sem tudom eldönteni melyiket válasszam:

Tumblr - csomó depressziós magyar blog. Gyakorlatilag akkor lesz sikerem, ha csak valami szomorú, érzelemteljes, idézetet vagy képet teszek ki. Az okosabb dolgokra nem fogékonyak.


A blogger nem tetszett annyira, szerintem ott nincs olyan sok magyar sem, és nagyon limitált a dizájn módosítási lehetőség.


A wordpress-re feliratkoztam, de ez az egyedüli amivel olyan sok tapasztalatom nincs.


A blog.hu-val sem, de úgy halottam, hogy sok ott a magyar, így ez lenne az egyik kedvenc, de a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok.


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2018. márc. 17. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom van gmailes emailcímed. a google szolgáltatásai közt van blog is.

a tumblr klasszikus blognak nem igazán használható, inkább 1-1 kép, gondolat megosztására alkalmas (amiből beszélgetés alakulhat ki), mint több oldalnyi szöveg(+kép?) megosztására. meg kb 12 éves depis emonak vagy agymosott sjw-nek kell lenned, hogy elviseld az ottani légkört.

2018. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
wordpress a legjobb
2018. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es, teljesen egyetértek. Ritkán láttam értelmes blogot, de akik voltak, azok nem maradtak sokáig. Pedig igazán sajnálom, mert mint kinézet, az volt a kedvencem.


2-es, köszönöm szépen!

2018. márc. 17. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd blogot írsz, vigyázz a helyesírásra: tőlem egy l. és kihagytad a vesszőket sok helyen.

A google-nak is van blogja, úgy tudom.

2018. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!