Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom nézni egy képnél,...

Meg tudom nézni egy képnél, hogy honnan töltöttem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem régiben találtam a gépemen egy mémet, amit még gépen keresztül töltöttem le instagramról. Sajnos azóta új profilom lett, és be akarom követni az oldalt, (de nem emlékszem a nevére) mert nagyon szerettem. Esetleg meg tudom nézni a kép részleteiben az oldal linkjét, vagy a nevében lévő számok alapján ki lehet sakkozni a felhasználó ID-jét, hogy elérhessem az instagram profilját?

2018. márc. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nevéből talán rálehet sakkozni, esetleg google képkeresőt is belehet vetni.
2018. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esetleg a böngésző előzményekben (history) meg lehet, hogy melyik Instagram oldalakat látogattad, de hogy egy képet honnan mentettél le, azt nem menti semmilyen rendszer, úgyhogy nem lesz könnyű dolgod ezzel.


viszont ha rákeresel jó eséllyel a Google megtalálja neked a mémet - ha nem is ugyanazon az oldalon, hanem máshol...

2018. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!