Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on nem találom a...

Youtube-on nem találom a saját csatornám, de miért?

Figyelt kérdés
igazábol megtalálom magam, de nem azon a néven amin a csatornám fut. Régen regisztráltam már a fiókot és nem is emlékszem... meg kellett adni valami nicknamet? Ami miatt most azon lehet megtalálni a csatornámat? Illetve ha így van meg lehet változtatni, hogy azon a néven találjam meg magam amin a youtube csatornám megy?

2018. márc. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel a Gmail fiókodba.

Megnézed milyen csatornáid vannak (mert egy gmail fiókhoz több csatorna is tartozhat):

a, https://www.youtube.com - Jobb felső sarokban.

b, https://www.youtube.com /channel_switcher


Ha nem találod a keresett csatornádat, akkor rossz gmail fiókban jársz, és ha egy olyan csatornának a nevét szeretnéd megváltoztatni, amihez nem tudod se a gmail felhasználónevet, se a jelszót, akkor halott ügy.

Ha mégis megtaláltad, akkor megváltoztathatod a nevét az alábbi módszerrel:

[link]

2018. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké. Meg is van minden tehát gmailen is az a név van feltüntetve ami a youtube csatornámon XY de youtubon ha beírom nem ad ki ilyet, DE ha beírom, hogy ZK akkor kiadja a youtube csatornámat AZZAL a névvel ami youtubeon és gmailen van tehát az XY-t.
2018. márc. 21. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a csatornán nincsenek videók vagy lejátszási listák akkor nem tudsz rákeresni a csatornádra.
2018. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De van 30+ videó. Lejátszási lista viszont nincs.

De akkor sem értem, hogy miért egy másik névre adja ki a csatornámat. Régen használtam egy nevet játékokhoz és anno regisztrációkor meg adtam azt, de már fogalmam sincs, hogy hova meg minek(Gmailen belül). és ugyanúgy ha ezt a nevet beírom googlebe akkor is kidobja a csatornámat aminek nem is az a neve. de viszont ha a linket nézem akkor youtube..../user/réginév azt kéne valahogy átirnom, de nem találok rá lehetőséget.

2018. márc. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!