Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha interneten vettem repülőjeg...

Ha interneten vettem repülőjegyet és a gmail néha néha előhozza a járatinfót és ugyanazzal az email-el regisztráltam facebookra akkor ott is mutatja ezt az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A regisztrációs e-mail címednek nincs köze az e-mail fiókod tartalmához.
2018. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, így tudni fogják mikor lépsz le otthonról és rabolhatnak ki.

Ne légy már paranoid, a Google tudja hogy olyan oldalt látogattál meg amin repülő jegy értékesítés, utazás van.

Ezt az analitikából tudja, amit beágyaznak az oldalakba, illetve akár a fércbook is tudhatja, ha pl. JS Share gombaj ott van.

Az ingyenes szolgáltatásokkal segítik az oldalakat, az oldalak pedig információt adnak a látogatókról, hogy mi érdekli.

Így relevánsabb hirdetéseket tudnak az orra elé tolni.

Ha rákeresel a repülős utazásra, és felkeresel pár oldalt, akkor akkor ezzel kapcsolatos ajánlatokat tolnak a képedbe.

Ha az aranyér kenőcsre keresnél rá, akkor az ilyen jellegű hirdetéseket adnák neked, ezzel biztosítva a legnagyobb relevanciát a hirdetőknek.

De az ismerőseiddel és másokkal nem osztják meg, mit néztél, kerestél...

2018. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!