Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az MSN-ben miért nem látszanak...

Az MSN-ben miért nem látszanak a bejelntkezett partnereim?

Figyelt kérdés

Megváltozattam az MSN azonosítómat (e-mail címemet).

A windows live oldalán azt írják hogy az normális dolog ha 48 óráig nem látom az ismerőseimet bejelentkezve. Már 5 nap telt el a címem megváltoztatása óta, de még mindíg nem tudok senkivel MSN-ezni. Az ismerőseim folyamatosan "nem elérhetők". Járt már valaki hasonlóan? HELP PLS!


2010. jún. 10. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Magától nem fog megváltozni az állapot. Felkell újra venned az msn partnereidet és visszakell jelölniük.
2010. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg helyre kell állnia. Úgy írták a MSN weboldalán hogy 24 óra kell ahhoz amíg automatikusan minden partnerem elérhetőként fog látszani. Korábban már váltottam e-mail címet és akkor tényleg helyreálltak a kapcsolatok....
2010. jún. 10. 22:54
 3/3 anonim válasza:

EMBEREK :D:D

Sikerült rájönnöm a megoldásra:D

Velem is ez volt hogy én nem láttam öket ők viszont láttak engem.

Na aztkell tenni hogy rámész hogy új partner felvétele aztán amikor beírtad az e-mail címét akkor a kategoriáknál választasz egy másikat én pl a Barátok kategóriába vettem fel az embereket és egyből látom is őket :D

2010. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!