Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megfelelően oldottam meg...

Megfelelően oldottam meg házilag a LAN-kábelem toldását a linkelt kép alapján? Muszáj volt megtoldanom, mert a kábelt szétrágta a macska.

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 26. 20:04
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
65%
Ha színek egyeznek akkor jó. Bár jó igénytelen vagy. Két fejet kellett volna rászerelni, meg egy toldót venni.
2018. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kép mentve ez qva jó, művészi. Ehhez kellett volna venni 2 db rj 45 ös csatlakozót, és egy utp kábel toldót, talán összesen 1000 ft ha úgy számolsz hogy rontasz el a csatlakozókból és többet veszel. Youtubeon találsz videót hogy kell ethernet kábelt csinálni krimpelő fogó nélkül, a lényeg hogy jó sorrendben legyenek a vezetékek, amit megnézhetsz akár a kábel másik végéről is. Ezt én nem hagynám így, interferenciát és áthallást okozhat.
2018. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

HA működik, akkor hagyhatod.


Bár szerintem az (össze)csavart érpárokat ilyen hosszan szétbontva a sebesség drasztikusan csökkenni fog és a kapcsolat is instabil lehet. (ahogy korábban is írták)

2018. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!