Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google keresési parancsszavakk...

Google keresési parancsszavakkal adott cég nevére keresve annak konkrét honlapja jelenjen meg elsőként? (ne mindenféle más)

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném látni, hogy milyen honlapokon írtak adott cégről, hanem adott cég honlapját szeretném látni első találatként.

Utánanéztem, parancszavakkal kipróbáltam, ismert mobiltelefon-szolgáltatóra keresve az első találatoknál nem a honlapját hozta hanem mindenféle más oldalakról hozott találatokat, ahol meg volt említve az adott mobil-szolgáltató is.

inurl:”Példacég Zrt.” site:.hu

Konkrét céget inkább nem szeretnék írni, arra figyeltem, hogy nyrt. helyett ne írjak zrt.-t stb...

Mi a megoldás, hogy lehetőleg adott cég honlapját dobja ki, ne mindenféle mást?



2018. márc. 29. 17:45
 1/2 Farkas Dávid 1996 válasza:
Be kell írni a cég nevét a googleba pl.ilonka és társa bt vagy szilom kft és elsőnek azt adja ki.
2018. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te milyen internetet használsz, de leteszteltem és a három nagy mobil szolgáltató nevére a weblapjaikat hozza nem mást.
2018. ápr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!