Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik korlátlan mobilnetet...

Melyik korlátlan mobilnetet ajánlod 3000 ft. Körül?

Figyelt kérdés

Melyik korlátlan mobilnetet ajánlod 3000 ft. körül?

Csak böngészésre kell,semmi másra.

Laptopon és telefonon is használnám,és korlátlan legyen!?



2018. márc. 31. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Korlátlan mobilnet 3000 Ft-ért??? Szerintem Etiópiában nincs 3000 forintért korlátlan mobilnet. :D
2018. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát álmodj szépeket királylány...
2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Azért válaszolok a kérdésre is, már amennyire lehetséges - az egyik legolcsóbb alternatíva a Telenor otthoni Hipernet csomagja. A gond csak az vele, hogy a SIM-et csak a routerbe teheted bele, amit hozzá adnak, telefonba nem, szóval csak otthoni felhasználás lehetséges...

2018. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Havi, vagy egyszeri díjast szeretnél? :D
2018. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy van 1 megás 3-4 ezer ft./ hó körül,de még nem érdeklődtem.Ez nem valami gyors,de amire én használnám tökéletes!
2018. márc. 31. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
A UPC-nek volt pár éve 3000Ft/hó korlátlan (1mb/s) mobilnete. Azóta már feltornázta magát közel a kétszeresére.
2018. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Derwer ***** válasza:
Igen, az a UPC volt. Nekem még az a csomagom van, de már rég nem köthető.
2018. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3000 forinthoz legközelebbi ajánlatot a Vodafone adja. Az havi 3106 forint, viszont ez nem korlátlan, 4GB-ot ad egy hónapra. Ehhez adnak egy mobil wifi készüléket, így laptopon és telefonnal is használható.


A legolcsóbb korlátlan mobilinternet a Telenornál van 5520 Ft/hó áron. Ez a SIM kártya csak telefonba (vagy hanghívás képes táblagépbe) tehető be, havonta legalább kell egy hanghívást indítani vele (50 perc egyébként is lebeszélhető a csomagban). Viszont ha telefonról megosztod WiFi-n vagy USB-n, azt engedi (és lehet is), tehát használható laptopról is. Sőt, a torrent is engedélyezett vele, szóval akár vezetékes net helyett fő internetnek is jó. Telenornál ha normális 4G képes telefonod van, és jó a térerő is átlag 50-100 mbit/s sebességre számíthatsz. Én eddig 118 mbit/s volt a maximum, amit mértem. Tehát elég hamar lejönnek vele a filmek is.

2018. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!