Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működhetnek a...

Miért nem működhetnek a hashtagek az Instagram oldalamon?

Figyelt kérdés
Marketing szempontjából kezelek egy instagram fiókot (900 követő - azért emelem ki, mert hátha segítség, h nem új tag vagyok az oldalon). Utoljára március 10-én töltöttem fel képet (kb.havonta 1x szoktam új képet feltölteni). Tegnap este új fotó feltöltése után is kiírtam rá a szokásos hashtagjeimet (az instagram ajánlott hashtagjei alapján lett kiválasztva), de a képfeltötés után amikor rá mentem egy hashtagre, akkor közte nem találtam meg a képet, és ez így volt mindegyiknél. Egy hashtag alatt sem szerepelt a kèp. Frissítve van az app, szóval nem tudom mi lehet a gond :| Szerintetek? Köszi a tippeket.
2018. ápr. 1. 09:08
 1/4 anonim válasza:
Shadow bant kaptál. Én is 🙁. Ha neked azóta feloldották, kérlek írj! Nem tudom mit csináljak 🙁
2018. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar mukodik. A beallitasokban nezd meg h mihez kapcsolat az instagramodat, milyen mas appokhoz. Ezt a szamitogepen keresztul tudod megnezni a beallitasokban valami ilyen resznel h “hozzacsatolas mas appokhoz” vagy hasonlo, de megtalalod. En mindent kivettem, tobabba nem csinaltam olyanokat h felteszek kepet majd par perc utan leveszem, mert ez miatt is kerulhetsz tiltasra :)
2018. ápr. 15. 12:00
 3/4 anonim válasza:
Köszi a tippet, megnézem majd, de szerintem semmihez nem kapcsoltam. Az utóbbi lehet, mert instán szoktam nem instára szánt képeket is szerkeszteni 🙄. Mennyi idő után oldották fel neked?
2018. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fúú, azért egy 24 órát szánj rá. Nem próbálgattam aznap a feltöltéssel, majd törléssel, h működik-e, mert akkor ugyanott tartottam volna... Mindenképp tanácsolom, h várj 24 órát. Azért nézd meg azokat a beállításokat, mert én sem emlékeztem ilyenre, hogy valamihez hozzácsatoltam volna és vagy 5 olyan dolog ott volt...
2018. ápr. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!