Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Transformice sajtszerzés?

Transformice sajtszerzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretnék egy bundát megvenni transformicén, de nagyon sokba kerül és a sok tanulás mellett nem igazán van időm sokat játszani. Ti tudtok olyan programokat, kódokat ilyesmiket amivel tudnék sajtot/epret szerezni? Ami fontos, hogy ingyenes legyen és ne szerezzek rajta semmilyen vírust, illetve ne legyenek következményei. Elég beszari vagyok ilyen téren meg nem vagyok egy informatikai zseni. De ha tudtok ilyen programot vagy oldalt és hozzá használati utasítást akkor azokat szívesen várom :) Előre is köszönöm :)

2018. ápr. 3. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy bárki ingyen adna neked bármit. ne próbálkozz ilyennel.
2018. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát csak azért kérdezem, mert elég sok videót láttam youtubeon csak nem tudom mennyire biztonságosak.
2018. ápr. 3. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
filmet is láttam már amiben leugrottak emberek 20 emeletes háztetőkről egy karcolás nélkül.
2018. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztosan jó film lehetett... Amúgy értem mire akarsz célozni... Azért köszi a választ...
2018. ápr. 3. 23:54
 5/10 anonim válasza:
49%
Ne legyél lusta, ha annyira akarod akkor tolod a game-t. Különben is, a Racing-on a leggyorsabb a sajtszerzés. A Vanillán ne is próbálkozz, sok noob sámán & troll van ott.
2018. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

írd be a chatbe és kapsz 20 sajtot: /facebook

kapsz egy sapkát: /atelier801


ennyiről tudok, működik elméletileg, nekem sikerült és biztonságos. :)

2018. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Goldenapple9 válasza:
Játssz rajta és ha ugy gondolod nem megy nagyon gyakorolj! Vagy esetleg vegyél epret.
2018. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem működnek ezek a sajt eper hackek.
2019. aug. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vanilán a legkönnyebben sajtot szerezni, mert a sámánok segítenek ha nem tudsz falat mászni, racing bonyolultabb kezdőbbeknek, nem értik a mechanikájukat, az útvonalat és egyes akadályokat nem tudnak kivinni, pl csokin átugrálás, sajttal gumin ugrálás, jégen csúszni, stb.
2020. okt. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hackkel nem érdemes próbálkozni mert a moderátorok észreveszik könnyen.

A sajt eper hackek általában kamuk, vagy nem jók, virusosak, felesleges.

2020. okt. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!