Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Helyesen spekulálok?

Helyesen spekulálok?

Figyelt kérdés
Ha a konkurenciáról tudom hogy a weboldaluk látogatóinak nyolcvan százaléka a Google-ből jön, és tudom azt is hogy az oldaluk nagyon jól van keresőoptimalizálva és jól hirdetik magukat a találatok között és még kellemes felhasználó élményt is nyújt az oldal, akkor ha én is jól optimalizálom a hasonló témájú oldalam és én is jól hirdetem magam a találatok között akkor a látogatóik jelentős részét eltéríthetem az én, szintén hasonlóan felépített, tehát kellemes felhasználói élményt nyújtó oldalamra.

2018. ápr. 4. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul...

Aki oda szokott ,az nem biztos ,hogy valtani akar.

Egyebkent oke,hogy mindenki ugy jut elore ,ahogy tud,de nem gondolod kicsit undoritonak,hogy egy masik oldal latogatoid akarod atcsabitani magadhoz?

2018. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kapitalizmus lényege a verseny, azaz hogy a cégek egymással versenyezve fejlesztik a szolgáltatásukat/terméküket a vevők elcsábításáért, és a folyamatos fejlődés miatt így végül a vevők, azaz a többség jár jól. Ha ez nem lenne akkor úgy lenne mint a szocializmusban hogy ugyanazt a Trabantot gyártanák harminc évig, mert a vevőket elcsábító konkurencia nélkül nem lenne a gyártónak motivációja hogy fejlesszen.
2018. ápr. 4. 23:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha sikerül elcsábítanom a vevőjét az azt jelenti hogy jobb vagyok nála, vagy minimum ugyanolyan vagyok. Ha neki ez nem tetszik, akkor majd ő is csinál valamit hogy ő legyen a jobb.
2018. ápr. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!