Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magas a pingem. Mi tévő legyek?

Magas a pingem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Heló!

Tudom, számtalan ilyen s hasonló kérdést tettek már fel mások, de azoknál semmilyen választ nem találtam a kérdésemre.

Le szeretném szögezni hogy elég jól mozgok az informatika világában, de ez meghaladja az eddig szerzett képességeimet.


Az volna a problémám hogy online (internet függő) játékoknál az ms-em gyakran megugorja a számomra kényelmes és átlagos 30-as/40-es határt.Akár 1000-re is kiugorhat.Ez percenként olyan két-három alkalommal történik meg.Ami számomra nagyon frusztráló, mivel verseny szerűen játszom játékokkal.

A sablon kérdéseket kiszeretném lőni:

-Igen, végeztem sokféle "speedtestet" aminek az átlag eredménye:

-Ping 9ms

-Letöltséi sebesség 120mb/s

-Feltöltési sebesség 10mb/s

-Számtalan alkalommal indítottam és reseteltem a modemet.

-Nem, nem wifiröl, hanem UTP kábellel használom az internetet.

-Nem tölt le senki semmit.

-Nem fut semmi a háttérben.

-Végül de nem utolsó sorban SENKI sem lopja a netet.

(Gondoltam fontos ezekre kitérni, hogy elkerüljük a fölösleges kérdezősködést)

Kérdezhetnétek hogy miért nem fordultam a szolgáltatóhoz, de épp ez a lényeg, ki szeretném hagyni őket a dologból.

Nélkülük szeretném a problémát megoldani.

Örülnék ha valaki segíteni tudna.



2018. ápr. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Csoda"tévő"
2018. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden jateknal ugyanugy ugral a ping? Akkor nincs mese,

Kérdezhetnétek hogy miért nem fordultam a szolgáltatóhoz, de épp ez a lényeg, ki szeretném hagyni őket a dologból.

Mert a szolgaltato lesz a ludas, es lessz mit targyalnod veluk mig normalis neted lesz.

2018. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!