Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi jelszot hogy tudom...

Wifi jelszot hogy tudom beallitani?

Figyelt kérdés

Nem volt jo a wifi valamiert itthon es egy pici fekete gombot sokaig nyomtam.utana (gondolom) ujraindult

De most a jelszoval nem tudok racsatlakozni

Valoszinu hogy olyan allapotba allt mintha uj lenne es ujra be kell allitani a jelszot?

Ha igen azt hogy kell? Van laptopom ha az kell hozza de igy sajna net nincs hogy ha esetleg a netet kene hasznalni laptopon


2018. ápr. 8. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A wifihez van egy kábel amit ethernet kábelnek hívnak.

Na most, azzal összekötöd a laptopod és a wifi routert.

Aztán ha ez megvan akkor böngészőbe beírod: [link]

Vagy: [link]

Miután beírod bejön egy bejelenkezős oldal.

Oda: felhasználó név:admin

jelszó: admin

van olyan mikor:

felhasználó név nincs

és jelszóhoz be kell írni: admin

De ha nem müködik akkor ami a routeren van egy cetli:nevét,tipusát leírod(általában a wifi router alján szokott lenni.És ott szokott lenni a jelszó is.)

Ha bejelenkeztél: wifi beállítás és ott a

wifi nevét(ssid-t) és ott van a jelszó beállítás.

Szokott még olya lenni, hogy wpa/wpa2 Psk

válaszd azt ha nem azon volt(pld. wpa-n szokott alapbol beállítva lenni).

2018. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

- ha bekapcsolod a lapidat ,akkor látni fogja az összes bekapcsolt routert (amik kb 50 méteren belül vannak)így a leresetelt sajátodat is ,

- wifin vagy eternet kábellal belépsz a routered menüjébe és oda azt írsz ,amit te akarsz.....

2018. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Állítsd be
2018. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!