Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP alapján voltak restek...

IP alapján voltak restek chat.hu-ról tiltani. Hogyan jussak vissza, ha a proxy egy már elolvasott kérdés esetében sem volt választható lehetőség, vagy nem ahhoz Szakértő írta a kommentet?

Figyelt kérdés
Eddig ugyanis hiába próbálkoztam, ha a javának van az a tulajdonsága vagy amije, hogy gátolja a proxy használhatóságát.
2010. jún. 12. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Dinamikus IP esetéen, csatlakozz le, és csatlakozz vissza.

Statikus IP esetén egy publikus proxy a megoldás.

2010. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem megy. Van más megoldásötleted, vagy csak latolgatsz? Talán próbálva lennél figyelmesebb.
2010. jún. 12. 12:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez már javából válaszadás. Ó, jajj Nekem, mert jajj van Nektek is tudásból, ez igazságtalanság!
2010. jún. 12. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Na öcsi, akkor ez a szívás. Ott a probléma, hogy nem tudsz normálisan beszélni sem. Ha most normálisan írtál volna, elmondtam volna, hogyan kell a klinesnél beállítani a proxy-t, de így, mivel egy kis bunkó voltál, csináld magad, vagy menj, kuncsorogni egy moderátorhoz. info@chat.hu
2010. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pech. Önző vagy, és miért számít a HozzáDállásom, hogy segíts, ha az információ megvan? Ezzel nemcsak Nekem segítenél, hiszen már visszaolvasvan sem találtam érdemi választ, hátha Valaki próbálkozna... de amilyen Magadnakvaló vagy, olyan SegítésAdótlan.
2010. jún. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!