Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném beállítani facebooko...

Szeretném beállítani facebookon, hogy egy autós csoporton belül a legfrissebb posztokat dobja az elejére, ugyanis mindig a 'legnépszerűbbeket' teszi előre. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy már próbáltam beállítani az értesítések beállításnál, hogy a legfrissebbeket tegye előre, de azóta is ugyanott megrekedt a dolog. Azért is probléma ez, mert vannak olyan posztok amiket akkor sem látok ha éppen a csoporton belül böngészek, hanem egy nappal később a facebook a hírfolyamban jeleníti meg, viszont ha megint belépek a csoport oldalára, akkor ugyanúgy nem azt adja ki, hanem mondjuk a 6-7 nappal ezelőttieket..

És mostmár undorító módon felbosszant.



2018. ápr. 14. 18:47
 1/2 Takysoft ***** válasza:

A Facebook algoritmusa nem így működik.


Nem univerzálisan rendez, hanem mindenkinél külön.

Lehet, hogy Neked a 6 nappal ezelőttit dobja fel elsőnek. De annak talán épp az az oda, hogy ahhoz kommenteltél, ljákoltad, és úgy gondolja, hogy érdekelhetnek a fejlemények. Mert eszerint voltak.


De másoknál nem így rendezi sorba. Ha valaki újonnét érkezik, ő jellemzően idősorrendben látja, de ott is rangsorol kcisit lájkok alapján néha.


Mindenkinek igyekszik az algoritmus azt elédobni, ami érdekelheti.


Az esete többségében ez nem működik rosszul.


Viszont tudtommal nem tudsz belenyúlni.

2018. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Értem, de ez annyira bosszantó mégis. Mert oké, legyen ez az algoritmus a hírfolyamomban, dobálja fel ami érdekelhet. De egy olyan zárt csoporton belül amibe nyilván én jelentkeztem pont azért mert az egész érdekel, akkor ne a facebook döntse már el, hogy engem mi az ami adott csoporton belül érdekel.

Na mindegy, egyszer talán javítják ezt..

Még egyszer köszi szépen!

2018. ápr. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!