Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Szeretném beállítani facebookon, hogy egy autós csoporton belül a legfrissebb posztokat dobja az elejére, ugyanis mindig a 'legnépszerűbbeket' teszi előre. Hogyan csináljam?

A lényeg, hogy már próbáltam beállítani az értesítések beállításnál, hogy a legfrissebbeket tegye előre, de azóta is ugyanott megrekedt a dolog. Azért is probléma ez, mert vannak olyan posztok amiket akkor sem látok ha éppen a csoporton belül böngészek, hanem egy nappal később a facebook a hírfolyamban jeleníti meg, viszont ha megint belépek a csoport oldalára, akkor ugyanúgy nem azt adja ki, hanem mondjuk a 6-7 nappal ezelőttieket..

És mostmár undorító módon felbosszant.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, értesítés, csoport, közösség

2018. ápr. 14. 18:47  Privát üzenet  

A válasz
Takysoft nevű felhasználó válasza:

A Facebook algoritmusa nem így működik.

Nem univerzálisan rendez, hanem mindenkinél külön.

Lehet, hogy Neked a 6 nappal ezelőttit dobja fel elsőnek. De annak talán épp az az oda, hogy ahhoz kommenteltél, ljákoltad, és úgy gondolja, hogy érdekelhetnek a fejlemények. Mert eszerint voltak.

De másoknál nem így rendezi sorba. Ha valaki újonnét érkezik, ő jellemzően idősorrendben látja, de ott is rangsorol kcisit lájkok alapján néha.

Mindenkinek igyekszik az algoritmus azt elédobni, ami érdekelheti.

Az esete többségében ez nem működik rosszul.

Viszont tudtommal nem tudsz belenyúlni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 16. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Értem, de ez annyira bosszantó mégis. Mert oké, legyen ez az algoritmus a hírfolyamomban, dobálja fel ami érdekelhet. De egy olyan zárt csoporton belül amibe nyilván én jelentkeztem pont azért mert az egész érdekel, akkor ne a facebook döntse már el, hogy engem mi az ami adott csoporton belül érdekel.

Na mindegy, egyszer talán javítják ezt..

Még egyszer köszi szépen!

# 2/2Időpont 2018. ápr. 19. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A WAZE autós navigáció mennyire eszi a mobilnetet? Pontosan?
Online autóverseny szimulátor bajnokságokat tudnátok nekem ajánlani? Hogyan tudnék egy ilyen bajnoksághoz regisztrálni mi szükséges hozzá?
Ha Google Playen van egy autós játék és frissités során belekerül egy autó akkor A WP8 app Store-án ugyanabban a játékban az az autp elérhető lesz?
Milyen autós free to play játékok vannak jelenleg?
Németországban dolgozom 6 honapja most elöször töltöttem le 6 darab pályát egy autós játékhoz kaphatok én is csekket?
Valami autós hangtechnikával foglalkozó oldal?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!