Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kitölteni a router...

Hogy kell kitölteni a router Internet részét?

Figyelt kérdés

Vettem egy új routert és az auto detect nem működik, mert dinamikusat talált, miközben statikus van. A net sebessége is nagyon alacsony.

Hol találom meg, hogy miket kell beírni?(alább a képen)

[link]



2018. ápr. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
"A net sebessége is nagyon alacsony. " akkor van net csak lassú? Amúgy honnan tudod hogy statikus neted van? (valószínűleg inkább dinamikus.)
2018. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10megabit jön be 500helyett.
2018. ápr. 18. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
a modemet(integralt routerrel) akarod lecsereleni, vagy a modemhez vettel uj routert?
2018. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A modem, amit kaptunk router is egyben, de én ezen kívül vettem egyet, mert a helységtől ahol használni akarom elég messze található és ott is wifizni szerettem volna. Ebbe a routerba a falon keresztül jön a kábel a modemtől és azt dugtam az internet részbe, míg az ethernet részbe magát a gépet.
2018. ápr. 19. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra elefleg lett volna egy switch. Az internet kabelet bedugod az eredeti router internet reszebe az uj routert meg valamenyik lan kimenetebe. Egyszerubb ha az uj routert switchkent haszalod
2018. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!