Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 64 bites eredeti rendsze...

Win 7 64 bites eredeti rendszerem van. Firefoxszal nem jönnek be a profession.hu álláslehetőségei, mikor konkrétat akarok megnézni, csak Chrome-al. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Korábban Firefoxszal is jó volt.
2018. ápr. 20. 11:57
 1/2 Meton ***** válasza:
Lehet, hogy a flash nincs engedélyezve. A Chrome ezt kicsit máshogy csinálja, ezért talán észre sem vetted, hogy beállítottad. De sok böngészőben meg kell adni az oldalt, ahol alkalmazni szeretnéd. Csak egy választást ad, azt, hogy nem alkalmazod, kivéve a meghatározott oldalakon. Ez persze csak ötlet, valószínűleg le van tiltva valami.
2018. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nekem a kiegészítők,bővítmények menüpontban csak Youtube Flash player van,az gondolom nem az.A vezérlőpultban találtam a Flash Player 32 bitesnél egy olyat,hogy local storage settings by site.Ott beírtam a listába a profession.hu-t,de sajnos az se segített.Hol tudom akkor beállítani?Köszi előre is a választ!
2018. ápr. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!