Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy történik ez? Csak velem...

Hogy történik ez? Csak velem van? (instagram)

Figyelt kérdés

Ha akár egy darab nyamvadt képet naiv módon belájkolok valami híres emberről, akkor azonnal elkezd bombázni ugyanannak a fanpage-nek a tucatnyi változata. Egy napon keresztül folyamatosan követnek be ezek a tömeggyártott vagy generált (tudomisén) oldalak. De szinte teljesen ugyanolyanok, ugyanaz a név különféle változatokban, ugyanazok a képek. Szóval nem igazi fanpage...nem tudom, mik ezek...

Értem én, hogy ezek általában végignyomogatják a követést egy kép lájkolóira....de akkor nem így rendre kéne érkezniük szinte azonnal a lájkom után, és nem ilyen gyors tempóban jönnének. Hogy van ez? Ember, vagy automata? Mással is mindig megtörténik?

Hogy lehet eltüntetni ezeket a követőim közül?



2018. ápr. 22. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon valószínű, hogy gép csinálja. Legalábbis nagyon gáz lenne, ha ezt emberek követnék el. :D


Tudod őket tiltani. Ilyenkor az adott oldal semmilyen módon nem tud kapcsolatba lépni veled. Vagyis a követőid közül is eltűnik.

2018. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem is jutott eszembe, hogy a tiltás a követők közül is eltüntetheti...pedig logikus. :D

Szóval ezzel nem lehet mit tenni, valami gép mindig meg fog találni?....:/ Számomra elképzelhetetlen, hogy valakinek miért jó ez...ezer ugyanolyan generált oldal...hisz a robotot is valahol ember irányítja.....

A másik kérdésem még él: nyugtassatok meg...mással is előfordul? :'D

2018. ápr. 23. 06:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Követett már be kamu profil. Arra vár valószinűleg, hogy visszakövessem, de tiltottam.

Ilyet még nem vettemé észre, hogy valami bekövetése után jött volna, de lehet nekem is az volt.

Mondjuk nem követek annyira mainstream dolgokat.

2018. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!