Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az indavideo azt irja ki hogy...

Az indavideo azt irja ki hogy kulfoldrol nem elerheto a tartalom. En nem vagyok kuldoldon, es a telekom se fut at kulfoldon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben Avast vírus védelmet használsz és a SecureLine VPN-t is,akkor külföldről vagy bejelentkezve,hogy láthatatlan légy.--Ebben az esetben ki kell kapcsolni az Adatvédelemnél a VPN-t.
2018. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De inkább jobban teszed ha torentezel,, mert hamarosan lejár ezeknek az idejük oldalaknak , mivel jogsértő módon terjesztenek mást műveit......
2018. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen virusirto a telefonomon :/

Masodik, nincs annyi tarhelyem hogy minden reszt torrentrol lopjak. Ja meg idom sincs :D

2018. ápr. 24. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami adatforgalom csökkentő app vagy beállítás a böngészőben aktív?
2018. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ramentem meg regebben hogy adatfoegalomcsokkentes amikor a Chrome felhozta.... Hol tudom visszaallitani? Hatha az a gond :/
2018. ápr. 25. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtalaltam, vissza is allitottam. Ez volt a gond, nagyon szepen koszonom ❤❤
2018. ápr. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!