Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt youtube?

Miért csinálja ezt youtube?

Figyelt kérdés

Ha rákeresek valamire a googleben, akkor kiad vidiket, mondjuk megnyitok egy Two Steps From Hell-es zenét, rámegyek, azt az egy videót betölti, lejátssza. De körülötte minden szürke. Azaz a youtube oldalon az a videó az egyetlen, ami működik és látszik. Nem tudom használni se a keresőablakot, se a videóval kapcsolatos ajánlott vidiket nem látom. Egyedül az aktuális videót látom, lejátszani, megállítani, teljes képernyőre tenni tudom, de ezen kívül semmi mást. Pedig az oldal már a töltést is befejezte, tehát nem arról van szó hogy még nem töltött be. Amúgy a netem viszonylag jó, más vidimegosztó oldalt be tudok tölteni, azokon müködik minden funkció. bármilyen egyéb oldalt is be tudok tölteni. Mi lehet a gond?


Ja azt még elfelejtettem, hogy igen, egyedül a videót tölti be, és nem látszik semmi más, ami látszik, az a helye a dolgoknak, szürkén: tehát látszik, hogy hol lennének az kapcsolódó videók, látszik, h hol van a helye a videók címének, hol lennének az írások, címek stb. Ezt mind szürke árnyalattal jelzi, kvázi mintha ki lenne jelölve az oldalon minden, de a jelölésen kívül (ami szürke színű) semmi nem látszik.



2018. ápr. 28. 00:23
 1/2 A kérdező kommentje:
mondjuk explorer-el nincs probléma.De jó lenne, ha chrome-on is működne
2018. ápr. 28. 00:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Ürítsd a cache-t és a cookie-kat, hátha.
2018. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!