Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztrációval jelenleg...

NCore regisztrációval jelenleg mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Jelenleg be lehet jutni meghívóval? fizetős sms-el? vagy zárt a regisztráció?

2018. ápr. 29. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig csak a meghívós verzió él.
2018. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szigorodtak a szabályok, ha fizetsz akkor is 1000 pontért hívhatsz meg új tagot, ha nem fizetsz akkor 5000 pontért egy olyan magas rangban ami nagyon leszűkíti a jogosultak körét (a pontmennyiség miatt pedig évekbe telik míg összegyűjtöd).

Az oldal 12 éves történelme alatt összesen egyszer volt olyan nyitott regisztráció amikor harmadik fél segítsége nélkül, de kizárólag fizetés által lehetett bejutni pár napig. Egyszer pedig egy másik oldal tagjainak volt oda-vissza ingyen meghívókérési lehetőségük még 2011 körül.


Ezeken felül az oldal mindig is zárt volt és meghívás alapú, és a szigorított feltételek után nem is várható (sosem volt az) hogy bármikor is más módon be lehet majd jutni. Addig érdemes próbálkozni míg ki nem találják hogy már ez is sok, és a meghívást is szüneteltetni fogják.

2018. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van rá meghívóm.

De 2 oka is van, hogy nem adok. Nem ismerlek, és valószínűleg nem seedelnél vissza rendesen. A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottért. Nincs az a pénz, hogy evy noki miatt kirakjanak.

2018. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is meghívtam nem egy embert aki itt kunyizott meghívóért, aztán azóta fel se léptek sokan... szerinted engem büntettek mert nem léptek fel? Ne nevetess már :D haverom 50+ embert hívott meg és 11 éve regisztrált kb, a top 4-5 ezerben van pedig biztos nem seedelt mindenki nála se. Sőt én magam se,10x voltam legalább bűntetve és o egyszer se sírt hogy bármit is kapott volna miattam...
2018. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor hívd meg. Nem kockáztatok.
2018. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként pont az, hogy te kaphatsz miatta :D

Azt sem tudod mit beszélsz. Szerencsétlen...

2018. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

te nem tudod értelmezni amit írok. Ismerősöm rengeteg meghívót küldött ki és én miattam kaphatott volna büntetést, de nem kapott. Ahogy én se kaptam azok az emberek után akik 30hete regisztráltak és 29 hete voltak utoljára fent...

Szóval inkább nézz magadba a kis "30%-ban hasznos válaszokat ad" arányoddal. Tehát az idő 70%-ban tök feleslegesen írsz és a kutya nem kíváncsi rá. Te vagy az, aki mérgezi a társadalmat. Minek vagy itt? Mert nincsenek emberek akik elviselnek, ezért csak itt tudsz trollkodni? Előbb magadba keresd a hibát aztán másokban, "szerencsétlen"

2018. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
u.i.: Kedves kérdező! Ha ezen a sok szutykon átestél és még mindig olvasod a válaszokat írj rám és megosztom veled az egyik régi fiókom, amit több emberrel is megosztottam, akik itt írtak az oldalon. Mert én ilyen vagyok, hogy amim van, azt megosztom azzal, akinek nincs. Nem pedig bezárkózom a négy fal közé és röhögök a markomba, hogy nekem mim van nektek pedig mitek nincs!
2018. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Fején találtad a szöget. Trollkodni vagyok itt :D

Na most mehetsz panaszkodni, hogy tegyenek ki az oldalról :P

Részemről nincs meghívó, pénzért meg főleg nem (szabályzat amúgy is tiltja). Úgyhogy, ha gondolod küldj neki, neked már teljesen mind1, de én már 1x megütöttem vele a bokám. Különösen tizenéveseknek nem küldök.

2018. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öt embert megszántam abból mindegyik alig használja a fiókot, ennyit ért.... sőt van aki olyan ritkán lépett be egyáltalán hogy törölték, elég kiábrándító hogy az ember segíteni akar aztán ennyire nem becsülik azt amit ingyen kapnak. Többet biztos nem küldök akárkinek meghívót, hogy aztán ez legyen belőle
2018. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!