Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Yahho bejelentkezésnél...

Ha a Yahho bejelentkezésnél ezt írja ki, akkor milyen üzenetküldési díjakkal járhat az az SMS, vagy most mi van?

Figyelt kérdés

[link]


Jópárszor rosszul írtam be a jelszavam, mert már több mind egy éve nem jelentkeztem be... De mikor sikerült eltalálnom, ezt írta ki. Az ok hogy van olyan lehetőség hogy küld egy SMS-t (biztos valami kóddal), de az nekem külön pénzbe kerül? Vagy ha arról a telefonszámról ahova küldené lehet x darab SMS-t küldeni egy hónapban, akkor utánna csak simán x-1 darab maradt? Vagy esetleg drágább mind egy sima SMS? Vagy mivel csak ,,járHAT'' így akár ingyenes is lehet? Nem értem ezt az egészet...


Vagy ha esetleg egy hét múlva majd újrapróbálnám, akkor simán engedne bejelentkezni?



2018. máj. 2. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ők küldik az sms-t, ezért nagyon valószínű, hogy neked nem fog költséget jelenteni, nem az a baj


hanem az, hogy mióta először így jártam, azóta már csak a telóra küldött kóddal tudok mindig belépni, tehát ha épp nincs nálam a teló, akkor nem tudok...

és ha egyszer úgy döntök, hogy nem akarok tovább telót használni, akkor nem is emilezhetek többé? tiszta hülyeség

2018. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na, most végre rájöttem, hogy lehet ezt leállítani és újra jelszóval belépni
2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!