Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő alatt módosít az...

Mennyi idő alatt módosít az Adwords?

Figyelt kérdés
Csináltam hirdetést, de nem jelennek meg. A kampány jóvá van hagyva. A CPC-ket megemeltem. Azt írja, hogy ez már első oldalira elég. Viszont még mindig nincs sehol a hirdetésem, de organikus találatok vannak. A legelső kéne, hogy az enyém legyen, ha jól tudom, mivel senki nem hirdet arra amire én akarok. Már csak arra tudok gondolni, hogy a CPC-k és kulcsszavak frissítése után várnom kell egy keveset, hogy működjön. De, ha tényleg, akkor mennyit?

2018. máj. 7. 14:02
 1/1 vakondka ***** válasza:

Az AdWords beállítása komoly szakma, én is évekig tanultam. Ennyiből sajnos nem lehet tudni mi a gond, mert nagyon sok minden lehet a probléma, pl alacsony a napi keret, vagy a CPC.

Lehet hogy a kulcsszóhoz nem adtál meg egyezési típust, így általános egyezéssel hirdetsz, lényegében minden hasonló szóra is. Az is lehet gond, hogy nem keresési hálózatos hirdetést hoztál létre, az is lehet a gond, hogy nem megfelelő földrajzi területet vagy nyelvet adtál meg és még lehet ezer féle beállítás amit el lehet rontani.

Az Eszközök --> Hirdetés előnézet segítségével teszteld a kulcsszavadat, ott többnyire kiírja a probléma okát.


Ha bármit frissítesz, általában 5 percen belül frissül a rendszerben.

2018. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!