Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összeesküvés-elméletekről...

Összeesküvés-elméletekről szóló francia nyelvű pályázatra keresek magamnak témát. Ez szerintetek megfelel?

Figyelt kérdés

Arról szeretnék írni, hogy egyesek úgy gondolják, a nagy tech cégek, mint a Googl és az FB, vagy az Apple, Twitter, és társaik titokban egymás között teljes mértékben adatokat cserélnek.


Szerintetek ez megfelelő téma? Egyébként ti mit gondoltok erről?



2018. máj. 8. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A téma jó. Amennyiben nincs átjárás köztük, szerintem logikátlan lenne egymásnak kiadni az adatokat, értékesítési szempontból. Persze sok más szempont is létezik. Pl.: a bankok is kiadják egymásnak a feketelistáikat, pedig a törvény tiltja. (Nem KHR lista, hanem van egy feketelista is). Én az egyik bankban dolgoztam (nem írok nevet)és a mi osztályunk is megkapta felhasználásra más bankok feketelistáit, ahogyan mi is kiadtuk cserébe
2018. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Unalmas, nem is összeesküvés elmélet, hanem tény.


Itt van pár érdekesebb téma:

[link]

2018. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Mandela effect(ez tényleg érdekes)

Észak Korea egy utópia

Despair code

A Nap nem létezik

Tudatos delfinek

Atlantisz

Északi és déli sark felcserélődött

Ausztrália nem létezik

2018. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló, átjárás alatt mit értesz pontosan?


Nyilván terrorhálózat, stb. lekövetésénél megy teljesen az adatcsere, de hétköznapi szinten is teljes mértékben, mindig hozzáférhetnek egymás adatbázisához?

2018. máj. 8. 15:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, mindenkit felpontoztam!
2018. máj. 8. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

"Első válaszoló, átjárás alatt mit értesz pontosan? "

Közös érdek, közös főrészvényesek, ilyesmi

2018. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én főleg arra vagyok kíváncsi, hogy egyes magánszemélyek mindennapi böngészésének adatait, tevékenységeit, stb. Mennyire követik le egymás között.
2018. máj. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!