Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hotmail szülői engedély?

Hotmail szülői engedély?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem. Még nem töltöttem be a 18-at így a hotmail kidobta a szülői engedélyt. Át tudtam ugrani de most már belépni se tudok a fiókomba. Megpróbáltuk anyukám email-ját igazolni hogy ő a szülőm de egy idő után nem engedi. Azt írja hogy igazolnia kell magát és hogy a bankszámlájáról levonnának 15ft-t igazolás képpen,de már arra se enged rákattintani. Nagyon fontos lenne hisz várom a nyelvvizsga központtól az igazoló emailt és a jelszavam a fiókomban van.

2018. máj. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne csak édesanyád, hanem apukád, a testvéred és a saját bankszámlaadataidat is add meg, hátha minél több pénzzel rövidítnek meg. És egyből küldd át nekem is.


Nem gyanús egy kicsit, hogy egy ingyenes levelezőrendszer szülői igazolást kér tőled????

2018. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de basszus.. 14 éves vgyok hol lenne bankszámlám? leírtam hogy nem töltöttem be a 18-at.. más adatait meg nem tudom megadni
2018. máj. 8. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Ez a Microsoft új "családpolitikája".


Kérdező, nem a saját bannkártyaadataidat kell megadni, hanem valamelyik szülődét.

2018. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!