Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam a Facebookra....

Regisztráltam a Facebookra. Elvileg nem kéne még tudjon rólam semmit, ennek ellenére a belépőképernyőn rögtön ír egy csomó nevet, akikre azt mondja, hogy ismerhetem őket. Egyébként szerencsére nem. De mégis kiket ajánl, ha nem tud rólam még semmit?

Figyelt kérdés

#facxebook
2018. máj. 9. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
iskola, lakhely, tartózkodási hely, munkahely, stb, ezek alapján már tud ajánlani
2018. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És általában olyan "attention whore"-okat ajánl, akiknek kismillió ismerősük van, mert mindenkit bejelölnek.
2018. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"iskola, lakhely, tartózkodási hely, munkahely, stb, ezek alapján már tud ajánlani"


semmi ilyesmit nem adtam még meg!!!

2018. máj. 9. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor max lokációd alapján, vagy találomra
2018. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt be lehet állítani, hogx magyar legyen a nyelve?
2018. máj. 10. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a beállításokban a nyelvi menüpontban
2018. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a többi user ráeresztette az email fiókjára a face keresőmotort akkor az ő email listájukból kiszedhette a te email címed amit a regisztrációhoz használtál, pl ajánlhat fel ilyet.


Vagy... ha te magad ráeresztetted az email fiókodra a fészt.

2018. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!