Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt Facebookosok! Kérdésem...

Volt Facebookosok! Kérdésem azokhoz szól, akik régebben Facebookosok voltak, bizonyos okokból letöröltek magukat az oldalról?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok , ami miatt örökre távoztatok az oldalról ? Azóta milyen? Jó döntést hoztatok? Hogy érzitek magatok Facebook mentesen ?

2018. máj. 14. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valós kapcsolataim erősödtek. De van sok dolog, amiért szükséges, pl iskolai értesítők...
2018. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van facebook profilom, csak személyi igazolványt kér valamiért, annyira meg nem fontos NEKEM a dolog hogy elküldjem. Egyáltalán nem hiányzik. :)
2018. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Unalmas volt, konkrétan a facebook egy pletykalap, ami a képmutatásról szól. A hirdetések baromira idegesítőek voltak. A fb profil feltörések is, főleg a figyelmeztető emailek is, de szerencsére a profilomat sose törték fel. Az adatgyűjtés. Pozitív volt hogy könnyebben tartottam a kapcsolatot tavolelo ismerosokkel. A csoportok, vicces posztok. Egybol megtudom a fontos hireket. Viszont elonyosebb hogy nincs. Nem vagyok konnyen lenyomozhato es nem latom a nemerdekel de ugy is kiadja posztokat. Az idot veszi el.
2018. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!