Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7-ről váltottam...

Windows 7-ről váltottam windows 10-re tegnap. Ettől fogva akármelyik torrent klienst használom a maximális letöltési sebesség 1mb/s, hogyan tudnám feljebb tornászni?

Figyelt kérdés

Előtte több volt 5-6-7-8 mb/s, seed-től függően.

Sehogy sem tudod rábírni, hogy ne legyen ilyen korlátozás benne. Jelenleg qBittorrent klienst használok, letöltési sebesség korlát nincs beállítva rajta.



2018. máj. 16. 17:43
 1/10 moozygoo ***** válasza:
Próbálgasd állítgatni a qBitorrentet
2018. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ncoros vagy akkor iki qbittorent topikban kérj segítséget
2018. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz mindkettőtöknek! Valóban a qbittorrentet kellett állítgatni, bár egyedül nem ment volna, így szükségem volt az ncore-os topic-ra! :)
2018. máj. 17. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megvenni a szofvereket, filmeket és zenéket :)
2018. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondolom te mindig mindent megvettél eddig egész életedben :) Semmit nem töltöttél le az internetről, még egy zenét sem. :)
2018. jún. 25. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Zenét soha. Arra ott van az ITunes előfizetésem vagy ha ott nem található akkor youtube, amin rekámok nézésével vagy youtube red előfizetéssel fizetsz mindenért.


Filmeket moziban nézek vagy online kibérlem jó minőségben amikor kijön. Az az nem azokat a sz -r kamerás felvételeket nézem.


Minden programot megveszek, ami a munkámhoz kell mert többszörösen vissza hozza az árát. Pont akkor veszítenék ha azzal kéne baszakodnom, hogy X ideig nem működik meg bugos kcisit a feltört változat vagy esetleg egy Trójait benyelek miatta.


Hát ... döntsd el te melyik a normálisabb...

2018. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jólvan akkor, majd ha szükséged lesz egy programra mindösszesen 10 percre vedd meg és utána ne használd vagy ha egy filmet nem online szeretnél megnézni és nincs okos tv-d, akkor menj el a boltba vedd meg x ezer forintért azért, hogy egyszer megnézd. Én pl. Nem szeretem a mozit, hiába telne rá.

Igazából ha valakinek nem lenne pénze megvenni dvd-n vagy elmenni moziba, akkor varja meg míg a film talán bekerül a tv-be?

Nem értelek komolyan. Pont azért vannak ezek au oldalak, hogy ne kelljen minden szarért fizetni.

Én a játékokat le szoktam tölteni és ha tetszik akkor megveszem, mivel tudom, hogy sok munka van benne mert ezt tanulom egyetemen.

Viszont egy filmért nem fogok kiadni pénzt, mert ad1. Úgysem fogom megnézni kétszer ad2. Túl vannak azok fizetve amúgyis. Bár ez meg már csak az én meglátásom.

2018. jún. 26. 06:53
 8/10 anonim ***** válasza:

7# Nem, nem azért vannak ezek az oldalak, hogy elérhetőbbek legyenek a filmek mindenkinek.


Szimplán az emberek nem szeretnek fizetni a dolgokért, ahogy te is leírtad. Pedig ha ennyire megakarod nézni őket, akkor egy értéket kapcsolsz hozzá, amit morálisan helytelen ellopni.


Az más kérdés, hogy szinte lehetetlen betartatni a külölféle licence szerződéseket és valahol az interneten felfog tünni, de az már teljesen más kérdés.


A játékoknál meg a készítőkkel szurz ki. Nem érdeked, hogy a játék minél profitálóbb legyen, hogy legyen következő rész? Vagy csak támogatni szeretnéd azokat, akik fejlesztették és tudatni velük, hogy "Így tovább?"


A 10 perces dologra meg ... Mindenből van free trial...

2018. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még egy dolog, amit elfelejtettem. A filmek nézése vagy esetleg a legújabb szoftverek használata egy probléma megoldására nem alanyi emberi jog.


Ha pl.: képet kell szerkesztened, akkor elég a gimp is nem kell a photoshop stb... mindenre van ingyenes alternatíva vagy a fizetős dolgoknak Community veziója vagy esetleg egy shareware/trial/demo stb...


A legújabb filmek megnézése nem alanyi jog, ahogy a Ferrari és a Bugatti sem.


Ne úgy gondolkozz, hogy "de nekem nincs pénzem, hogyan fogom megnézni a legújabb filmeket ... várjat pár hónapot?"

Ezen ne gondolkozz, mert nem jár senkinek sem sajnos ez a kiváltság.


Az offline megtekintésre meg ... Szinte minden legálisan működő film árusító oldalnak van ilyen változata.


ITuneson ki lehet bérelni egy filmet jó minőségben azt hiszem 24 órára vagy meg is venni. Ilyenkor letöltöd a filmet és akárhoz akármikor akármin megnézheted.


Ugyan ez van a Netflixel és Huluval is.


Az értékrendeddel probléma van. Így hogy akarsz sikeres lenni?

2018. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben, fogadjuk el, hogy más a nézőpontunk.

Te így látod a dolgokat, én máshogy.

Az utolsó kérdésed pedig teljesen irreleváns és nincs közük egymáshoz szerintem.

2018. jún. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!