Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » CD, DVD, BLU-RAY lemezekre...

CD, DVD, BLU-RAY lemezekre vagy felhőbe töltsem fel a sok zenét filmet szoftvereket?

Figyelt kérdés

Zene 1000 db biztos van, filmek 3000-5000 db lehet.


Olvastam a Google-ön, hogy a Google Fótokba korlátlanul tölthetek fel videót képet.

A MEGA is add ingyen 15 gigát, sajnos már csökkentették a 50 gigát.


Melyik ezek közül a biztosságos hosszútávon?

Ha semelyik se biztonságos, akkor mondjátok el nekem érthetően hogy miért nem jó.



2018. máj. 17. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És szerinted mennyi idő alatt törlik a lopott vackaidat?
2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran lenne használva? Mert ha csak biztonsági mentésként lenne eltárolva, amiről évente csak egyszer-egyszer kell valami, akkor legjobban a HDD éri meg. Ha viszont szinte minden nap meg le lenne játszva valamelyik film vagy zene, akkor inkább felhőbe. Csak ez utóbbinál mindig ott van az, hogy bármikor összeomolhat a rendszerük és akkor elvesznek az adatok (nagy esély nincs rá, de ettől még előfordulhat). HDD meg ha normálisan van tárolva akkor évtizedek múlva is elérhető lesznek rajta az adatok.
2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 1 Nem tudom.

Szerinted törlik?

Pedig csak magamnak tárolnám privátba, senkivel se osztanám meg.


# 2 Filmet nem mindennap nézek, de vannak olyan filmjeim is amit VHS-ről digitalizáltam, mert sehol nincsenek fent azok a filmek a neten.

Zenét szoktam hallgatni párat, ha van rá időm.


Az első válaszoló összezavart most, hogy le törölhetik.

2018. máj. 17. 18:44
 4/18 anonim ***** válasza:

Bármilyen film amit nem nézel meg életedben kétszer többször, szerintem törölhető. Meg kell tanulni szelektálni és elengedni mindent amit úgysem fogsz az életben még egyszer lejátszani. Aztán lehet kiderül, hogy több száz giga helyett elég az a 15 is.


Csak saját tárolón lehet biztonságosan bármilyen jogvédett tartalmat huzamos ideig megtartani, erre teljesen felesleges felhőt használni (meg illegális is). Ha ennyire a neten kell, akkor vegyél egy NAS-t, rakd bele a merevlemezeket és akkor eléred online is a filmjeidet az otthoni hálózati meghajtóról.

2018. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Külső vinyó. Ez a legolcsóbb és a legbiztosabb. Pláne hogy lopott cuccot fogsz tárolni.
2018. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

CD, DVD, BLU-RAY lemezekről miért nem írtok semmit?


Ha feltölteném őket felhőbe, mikkor fogják letörölni?

Vagy kell féljek jönnek értem a rendőrök?

2018. máj. 17. 18:50
 7/18 anonim ***** válasza:

"Az első válaszoló összezavart most, hogy le törölhetik."


Idézetek a google ÁSZF-ből:


" a visszaeső jogsértők fiókját pedig a Digital Millennium Copyright Actben (Digitális Évezred Szerzői Jogi Törvény) előírt eljárásnak megfelelően felfüggesztjük."


"Amikor feltölt, beküld, tárol, elküld vagy fogad tartalmakat a Szolgáltatásainkba vagy azokon keresztül, világszerte érvényes engedélyt ad a Google-nak (és a Google-lal együttműködőknek) az ilyen tartalmak felhasználására,..."


"Automatizált rendszereink elemzik az Ön tartalmait..."



"Felfüggeszthetjük vagy megszüntethetjük az Önnek nyújtott Szolgáltatást, amennyiben nem tesz eleget szerződési feltételeinknek vagy irányelveinknek, vagy ha valamely feltételezett visszaélést vizsgálunk ki."

2018. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A lemezekről talán azért nem írunk semmit, mert nem éri meg???
2018. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nekem vannak itthon jó pár DVD lemez 6-10 éves, és jók, CD lemezek 15-20 évesek, jók.


Mikkor tűnhetnek róla el az adatok?

2018. máj. 17. 18:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Én Merevlemezeken és Pendriveken tartom a sok tartalmat { de leginkább saját képeimet} meg pár darab filmet amit már nem elérhetők a neten, van már lassan egy 11.éves Maxell pendriven és még mindig működik, mert nagyon vigyázok rájuk a cuccokra, ha felhőben akarsz tárolni, akkor titkosítani kell őket......., de szerintem mindenkinek más-más jön be...
2018. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!