Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Youtube-ot úgy...

Nagy_Z kérdése:

Hogy lehet a Youtube-ot úgy beállítani, hogy az alábbiak szerint működjön?

Figyelt kérdés

Gyerekünk meséket néz rajta, okostelefonon/tableten. Ezzel nincs is gond, csak annyi, hogy megunja őket, és túl gyakran váltogatja, nem nézi végig. Ugyanis odanyúl mese közben a felület aljára, ahol feljönnek az újabb mesék kis ikonjai, és máris megkezd egy másikat.


Hogyan lehetne ezt megakadályozva beállítani a youtube-ot vagy a készüléket (Samsung Galaxy j3 (2016, pl. valamilyen zárolás), Android 5.1., you tube eredeti app), hogy teljesen lejátssza a mesét, és csak utána váltson? Automatikus lejátszásra van állítva a mobil.


Köszi!



2018. máj. 17. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*:Automatikus lejátszásra van állítva a mobil. = Automatikus lejátszásra van állítva a Youtube
2018. máj. 17. 20:54
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a választ, Touch Lock App, Andorid, úgy tűnik hogy jó, de még tesztelem
2018. máj. 17. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban, megoldás, ha olyannal foglalkoztatjuk a gyereket ami nem érdekli. Bravó.
2018. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdekli, csak ha rászokik,hogy 10 másodpercenként váltson, csak a váltás öröméért, az szerinted mennyire jobb?
2018. máj. 17. 22:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Baby Screen Lock: ez is szuper app (még jobb, mint az előző). Csak ha aktiválva van, akkor néha kicsit halványan látszik az ikonja, amire rákattintva le lehet a képernyőzárat venni.
2018. máj. 17. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Minimum annyival, hogy önállóan dönti el, hogy olyan tartalmat néz, amit szeretne, nem az ostoba szüleit kell kérnie csak azért, mert már nem érdekli amit lát. Ennyi erővel adhatnál neki egy dobókockát, aztán 2 óra múlva játszhat mással, már ha szerinted elég ideig foglalkozott azzal.
2018. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom, elég rossz napod van, szerintem pihenjél:-)
2018. máj. 17. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy mi a gond azzal,ha váltogatja a meséket. Nem kötekedni akarok,de komolyan,miért baj ez?
2018. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!