Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Frissítettem a gépet,...

SOS! Frissítettem a gépet, mert lassu volt, viszont az internethez nem tudok kapcsolódni. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Hiába írok be mindenféle nevet, jelszót, sehogy nem megy! Nem az én előfizetésem, csak szeretnék a hálózatra csatlakozni, van modemnév és jelszó vagy eredeti felhasználónév jelszóval, nem fogadja el.
2018. máj. 20. 15:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amikor a laptopot vettem, semmi dolgom nem volt vele. Az egyik cd-vel frissítettem, most a másikat tettem bele, de még olvasni sem tudja a gép. Minden gyári. Ezen a cd-n elvileg vannak softwerek, de én mindent készen kaptam benne az üzletben. Miért nem érzékeli a wifiket a gép? Szerintem itt a gond.
2018. máj. 20. 16:14
 12/18 A kérdező kommentje:
8.1 volt, csak én váltottam vissza, mert a 8.1 nem jött be. De fogalmam sincs, most mi lett rajta a frissítés után. 10-es ikon van rajta, azt telepíthetem, ahogy nézem.
2018. máj. 20. 16:17
 13/18 A kérdező kommentje:
Kilöki a cd-t :-(
2018. máj. 20. 16:18
 14/18 Dongaben ***** válasza:
4 éve megszűnt az XP támogatása hivatalosan...:( ( Pedig a legjobb Win volt szerintem is...) Ha nem akarsz nagyot ugrani, akkor Win 7, amire még 2020-ig van támogatás. (Procitól, és az összes RAM-tól függően 32, vagy 64 bites.) Keress valakit az ismerősök közt, aki tud ebben segíteni.
2018. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most éppen a 8.1 et telepítem, mert az van a lemezen. De fékek, hogy a wifit nem fogja érzékelni, hogy rá tudjak kapcsolódni. Dolgoznom kellene, kell hozzá gép is,ezért sürgős. Pont ma nem kellett volna frissítenem :-(
2018. máj. 20. 16:35
 16/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy elmegyek informatikusnak :D Sikerült. 2 cd lemezt kaptam a gépemhez, az egyiken a win 8.1 volt, a másikon a szoftverek. Ezt koppintással kellett megnyitnom, mert különben kilökte a lejátszó a cd-t, tehát nem kezdte automatikusan a telepítést. Az illesztőprogramokat rátelepítettem és töltés közben az internetelérés piros x jele átváltozott csillaggá. Már el is felejtettem, hogy ilyen gyors is tud lenni a gépem, megnyitás kb. 1 mp. Esetleg még annyi kérdés, ha valaki olvassa, hogy az ajánlott illesztőprogramokat is érdemes telepíteni, azok főleg support leírással szerepelnek. Amiket telepítettem, az intel és realtek tartalmúak voltak. Köszönöm, hogy segíteni próbáltatok!
2018. máj. 20. 18:50
 17/18 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam, hogy elmegyek informatikusnak :D"


Inkább ne.

2018. máj. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-es, ha nem vetted volna észre, csak vicceltem. Te talán segítettél nekem valamit is?

Ha olyan okos vagy és megnyitottad a kérdésemet, talán már válaszolhattál is volna. Az utolsó kérdésemre tudsz válaszolni?

2018. máj. 21. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!