Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reális esélyekkel indulok a...

Reális esélyekkel indulok a youtubeon?

Figyelt kérdés
Kb 2 éves tanakodás után most jutottam el arra pontra hogy elindítom a saját Gaming csatimat. Na de ugye gameplay csatornával Dunát lehet rekeszteni. Nincsenek nagy célkitűzéseim ha elérek úgy 150 feliratkozót az nekem az álom. Na de van erre esélyem. És nem csak gameplay lenne hanem beszúrnék néha-néha egy-egy vlogot is. És nem azért hogy híres legyek meg gazdag. Ami ugye hazánkban íly módon nem lehetséges, hanem hogy legyen egy szűk közösség akinek kibeszélhetem a mindennapjaimat. Már mindent szépen ki is alakítottam a csatornámon, a twitchemet is megcsináltam mert oda is szeretnék majd streamelni.

2018. máj. 20. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb YouTuberhez képest nem. Én már 4 éve videózom és 2e feliratkozóm van. A 100-at biztos eléred ha kitartó vagy, és szünetelj ha nem adja, vagy nincs kedved. Engem az első másfél évben 15en néztek. Kitartást pacsi.
2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kezdetekben nem célszerű keverni a tematikát. Aki a játék miatt nézne téged azt zavarja a vlog, és fordítva. Majd ha már vagy annyira népszerű hogy az embereket bármi érdekli amit feltöltesz, akkor lehet vegyíteni őket szerintem.

A kérdésből inkább az látszik hogy a gameplay-t csak azért erőlteted hogy felfigyeljenek rá az emberek és elkezdjék nézni (csali), különben nem érdekelné senkit az életed egy kizárólag vlogcsatornán.

2018. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen én is hiszek benne hogy kellő kitartással képes leszek egy szép feliratkozói "csoportot" összehozni.

Nem az elején akarom hanem amikor már megy a szekér. És pobthogy a vlogot erőltetem mert jómagam nagy gamer vagyok de nem tudom hogy a gameplayekkel milyen esélyeim vannak és hogy az emberek ne unjanak rá néha egy vlogot ha érdekes dolog történik velem. És nyugi nem Pewdiepie-t akarom lekörözni csak hogy ha már elérek egy szép 100-150et ekkor én azzal már boldog vagyok. Nem mondom hogy nem örülnék ha rákapnának de ha már egy adott létszám van akkor tudom hogy valamit jól csinálok és további videókat várnak tőlem. És ez motivál.

2018. máj. 20. 18:31
 4/12 anonim válasza:

Én is pont ezen gondolkozom, hogy indíthatnák egy csatornát. Kemény 1 feliratkozóm van 0 videóval, nem tudom, hogyan. Hasznos volt ez a kérdés számomra is!

Hajrá a csatihoz!!!

2018. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és örülök hogy te is választ találtál de ez a válaszolók érdeme :D én arra jutottam hogy elindítom a csatir hiszen ha élvezem akkor nem azt nézem hogy hány feliratkozóm van. (Persze ez is lényeges hiszen ők a közönség) de igyekszem minél minőségibb contentet gyártani. És noha gameplay csatiból sok van de ha ehhez értek és ez érdekel akkor ezt fogom csinálni hiszen ha élvezem amit csinálok akkor talán mások is élvezni fogják remélhetőleg. Hiszen ez a csatornám célja hogy azt csináljam amit szeretek és úgy ahogy közönség megkívánja.(Részben ahogy én is :D). Meghát sokat tanakodtam rajta tehát nem hirtelen felindulásból. És már 19 múltam tehát nem leszek egy a 9-10 évesek közül.(Ne vegye senki magára nem sértés Neked pedig utolsó hajrá a csatihoz :D sok feliratkozót. És ha írd le a csatornád nevét és feliratkozom. :D
2018. máj. 22. 20:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi fáradtság :$
2018. máj. 22. 21:18
 7/12 anonim válasza:
Köszi!! Neked is!
2018. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Gyors kérdés: milyen témákkal fogsz foglalkozni? Gameolay,vlog,parodia? Kivancsi vagyok! Es mi a neve a csatornadnak? Az elotted levo vagyok!
2018. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egy régi mondás szerint az írás az olvasással kezdődik, mert ahhoz, hogy mások számára érdekes dolgokról érdekesen tudj írni, ahhoz neked magadnak érdekes információkkal kell rendelkezned, amiket érdekes módon tudsz leírni. ehhez pedig mások írásaiból kell megszerezned a tudást, inspirálódnod, megismerned, mások hogyan csinálják és ezzel is fejleszteni a saját stílusodat, írás készségedet.

a blogolásra, vlogolásra is nagyjából ugynaez igaz. egyrészt maga az olvasás sem árt akkor sem, ha nem csak írsz, mert könyvekben hihetetlen mennyiségű információ elérhető (sok olyan is, ami videókban még nem, vagy nem olyan mélységben). persze ha blog/vlog a cél, akkor érdemes mások blogját/vlogját is követni, azokból inspirálódni terendekről, megközelítésekről, stílusokról, stb. ebben azért érdemes megtalálni a mértéket, hogy meddig inspiráció és honnantól másolás.


a 150 követő nem egy irreális érték, annyi azért akad az embernek a saját ismerősei között, nem kerül olyan nagyon sok erőfeszítésbe. főleg, ha sikerül érdekes, netán értékes tartalmat készíteni, akkor lehet akár sokkal jobb nézettséged is.


szerintem egy vlogban sokkal több a lehetőség, mint a gameplay videókban. mert ha az ebédedről, vagy arról csinálsz vlogot, hogy merre sétáltál, az legalább a barátaid és a rokonaidat érdekli. a gamer videó zömét nem te csinálod, hanem a programozó, nem te alkotsz vele, nem rólad szól, hanem a játékról és pont emiatt nem is annyira tér el a milliónyi másik gameplay videótól. az meg, hogy épp ki játszik a játékkal az esetek többségében semmit nem befolyásol a néző szempontjából, főleg, ha a játékos úgysem látszik és úgysem ismeri őt.


persze nyilván nem én vagyok a célközönséged, szóval a véleményem sem feltétlenül számít ebben. de vajon ki az és miért pont a te gameplay videóidat akarná nézni valaki másoké helyett? őt kell megtalálnod, mert nyilván ő a célközönséged, de vajon létezik ilyen, vagy érdemesebb más tartalmat kitalálnod?

2018. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinejk. Jelenleg még alakítom kifele de gameplay csati lesz. Ha érdekel majd megírom a nevét privátban ha kész.
2018. aug. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!