Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért válik hirtelen elérhetőv...

Miért válik hirtelen elérhetővé Facebook-on, ha rákattintok egy régebbi üzenetváltásunkra?

Figyelt kérdés
Belépek Fb-ra és gyakran nem elérhető az illető, ilyenkor azt sem írja ki, hogy mennyi ideje nincs fenn FB-on. Mégis, ahogy rákattintok az üzenetváltásunkra, azonnal zöld karika jelzi, hogy elérhető. Ez miért van? Nem tudom, ez mindig így van-e, de nem az első eset, az biztos. Olyankor csak az üzenetváltás jelenik meg, nem kattintok bele, hogy írjak, szóval nem tudom, ennyiből láthatja, hogy rákattintottam az üzenetre? Én rögtön kiléptem, ahogy zöldre váltott, most visszaléptem, jelenleg azóta nem elérhető, de most ki is írja a percet. Gyakorlatilag azonnal kilépett, amikor én FB-ról. Egész nap nem volt fenn FB-on, ezt leginkább abból látom, hogy nem osztott meg semmit. Akkor mennyi esélye van, hogy teljesen véletlenül pont abban a pillanatban lépett be FB-ra, amikor én? Szerintem tudta, hogy rákattintottam az üzenetre. De honnan?

2018. máj. 20. 20:48
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a chatről ki van lépve teljesen?
2018. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha írok neki, egyértelműen kap jelzést, akkor is, ha láthatatlan chaten, mert rögtön válaszol. Csak azt nem tudom, honnan látja, ha csak el akarom olvasni, amit leveleztünk.
2018. máj. 20. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy tudja, hogy megnyitottad az üzenetet. :D Ez csak bug, egy rakás f0s az egész, ezért van, össze-vissza mutat mindent.
2018. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!