Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell összekötni a TP-Link...

Hogy kell összekötni a TP-Link routert a laptoppal, hogy utána be is jöjjön a 192.168. 0.1 oldal? Leírnátok részletesen, hogy mit mivel kell összekötni? (kábeles, modemes netem van)

Figyelt kérdés

Próbáltam már a neten leírtak alapján, de a fenti oldalt nem hozza be, azt írja ki, hogy "nincs internetkapcsolat." Net nélkül nem kellene bejönnie ennek az oldalnak? Remélem lesz egyszer wifim.....

Full kezdő vagyok, légyszi ne nevessetek érte ki. Köszönöm a segítséget!


2018. máj. 21. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
192.168.1.1
2018. máj. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezzel is lehet, de semmit sem ér. :( A helyzet akkor is változatlan. :((
2018. máj. 21. 01:47
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Természetesen net nélkül is be kell jönnie, ez a lényege.

Próbáld meg még a tplinklogin.net -et is.


Ha nem jön be sok oka lehet. Pl ha nem új a router és valaki elállította a gyári címet, vagy kikapcsolta a DHCP szerverét. Ha használtan vetted, reseteld ki!

De még ha újonnan vetted is előfordulhat, hogy valaki már szerencsétlenkedett vele, nem boldogult vele és viszavitte. A boltos meg utána nem resetelte ki.


Vagy nincs is feltelepítve a hálózati kártyád drivere. Esetleg valaki állította az automatikus címkérésről.

Nagyon ajánlott vezetékesen összekötve konfigurálni előbb.


Vagy a böngésző a hülye, mert az hiszi keresni akarsz. Ilyenkor ajánlott beírni a teljes címet nem csak a számsort. vagyis: [link]

Talán érdemes kipróbálni egy másik böngészőprogrammal is. Az IE/Edge mindig kéznél van.

Esetleg próbáld meg kikapcsolt tűzfal szoftverrel is.

2018. máj. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült megcsinálni.
2018. máj. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!