Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Küldenél nCore meghívót a...

Küldenél nCore meghívót a kollégiumi társadnak? Cserébe mit kérnél tőle? Én a suliban másiktól a wifi jelszavat árulta el. És a család tagjaimnak csak ingyen adnék oda meghívót. Persze ha van elég pontom.

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Nem olyan olcsó egy ncore meghívó...
2018. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lol, persze, bárkinek küldök akit ismerek, koliban is osztogattam, ha volt..
2018. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit kérj, amennyibe neked kerül.
2018. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Attól függ. nCore meghívót az ember nem osztogat mindenkinek, mivel ha nem tartja be a játéxabályokat, a meghívó usert is kivágják...

Ha engem kérdezel, ha valakiben annyira megbízok, hogy meghívom az oldalra, attól egy "köszönöm" megfelelő ellenértéknek tűnik...

2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 részben így van, másrészt ha több embernek adsz, és valaki miatt bukod az accot, bárki mástól kérhetsz egy meghívót vissza. Nyilván ingyen, hiszen ezért olyan felesleges bármit is kérni...
2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!