Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kalózkonzol nevű webshop...

Kalózkonzol nevű webshop mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Rendelt már innen esetleg valaki ? Milyen tapasztalatai vannak ? Nekem fura hogy csak egy telefonszám az elérhetőségük semmi több ráadásul előre elkérik a pénzt minden termékért,felhívtam őket egy telefonvásárlással kapcsolatban és azzal álltak elő hogy póstán a vállalkozásukra fizessek be pénzt csekken keresztül.Gyanúsnak vélem az egészet ezért is írtam ki ezt a kérdést.Ha van valaki itt aki vásárolt már innen nagyobb értékű terméket az írjon legyenszíves hogy megbízhatóak e.Köszönöm.
2018. máj. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért kérik el a pénzt előre, mert nagy értéknél nem mer egyik cég sem utánvételt vállalni.

Nem éri meg nekik, mert fennáll a lehetősége, hogy például nem veszik át a terméket, és még egyéb okok miatt.

2018. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentedet de engem személyes tapasztalatok érdekelnek hogy aki rendelt már tőlük rendben ment e minden stb.
2018. máj. 24. 17:59
 3/4 anonim válasza:
Ne vegyél tőlük semmit, senki ne vegyen innen semmit,mert átvernek!!!!!!!
2018. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos ! A kérdést olvasva hogy megbízhatóak-e ez képlékeny lehet. Én rendeltem egy iPhone 7 Plus Mobiltelefont. A kérdésre válaszolva előre kellet utalnom, megtörtént. Szállítási időnek 5-15 munkanap volt megadva majd 30. Persze ezt telefonon nem közölték, csak miután utaltam és akkor utaltak rá hogy le volt írva a szállítási feltételekbe. Ez így is volt, én nem voltam elég körültekintő. A termék érkezését már nagyon vártam mert ajándék lett volna, persze 5-15 nap alatt se híre se hamva, a termék az átutalást követően 31 naptári napra érkezett meg Külföldről egy cégtől. Persze a kibontást, és teljes beüzemelést videóztam. Szerencsére minden rendben volt, sőt az égeret szerint kaptam ajándék kiegészítőt is ,,Respect " . De én idő közben már persze megvásároltam a terméket mert szükségem volt rá azonnal . Persze 40% drágábban. Így összességében vállalkozói ésszel gondolva megbízható csak kis kapuk segítségével megtévesztik az embert ésszerűen. Itt a szállítás féltételeire akarok kitérni. Hiszen ha már a pénz nálunk van mit tud az ember tenni, mint megvárja a leírtakat, amikre nem is gondol az ember egy 40% áresésnél. Én első körben nyugodt természetű vásárlónak, és olyannak javasolnám őket akiknek a készülék rá ér 1-1,5 hónap múlva is hiszen a Világ másik oldaláról érkeznek :) Kikerülve ezzel a magyar Áfa tartalmat, és köszönhető a jobb ár .
2018. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!