Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem az avast internet...

Letöltöttem az avast internet security-t teljes verzióban és nem megy tőle az internet bármilyen lapot akarok menyitni nemlehet. Eggyik vi'rusi'rtóval sem. Miez?

Figyelt kérdés
DE! Ez eddi'g minden vi'rusirtóval i'gy volt Nod32, Avg, Panda, Microsoft Security Ez mi? Pedi'g átvizsgáltam a gépet és letöltöttem a Kaspersky-t is mindent megpróbáltam.
2010. jún. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ez nem a vírusírtók hibája. Ha egy rendben lévő gépre bármelyik vírusírtót telepítjük ,attól még meg lehet nyitni a netes oldalakat. Szerintem nálad nagy gubanc van a gépen,és én a helyedben újratelepíteném a wint.
2010. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen ezt már én is gondoltam és meg is csinálttam Hétszer 3x Xp vel (más más cd vel) 2x Vista (at is más más cd) 2x win7 ez ugyan az a cd. Vittem már szerelőhöz egypárszor egyik sem csinált semmit mert nem tudja mi az. De ha kivan kapcsolva a vi'rusirtó akkor jó. Ez valami dll hiba? Vagy valami Orbitális hiba lehet (megnéztem mindeggyiknek a beálli'tásait de egyiknél sincs erről szó hogy letiltson bármit is. Meg a proxik is jók MINDEN.
2010. jún. 15. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több tucat féreg, trójai, rotkit és hasonló "nyalánkságok" vannak a gépeden, az is lehet, hogy zombi (anélkül küldi a spamokat, hogy te tudnál róla). Mentsd le a dolgaidat, formázz és futtasd le rajta a Kasperskyt. Csak teljes takaritás után telepítsd újra a Windowst. És akkor jöhet valamelyik valódi Internet Security (tűzfal, vírus- és kémprogram irtó egyben), kikapcsolt Windows tűzfallal nem blokkol.
2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számtalanszor futtattam már a kaspersky -t ma is 2x és nem talált semmit.
2010. jún. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!