Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megnéztem valamit egy...

Ha megnéztem valamit egy számítógépen (win8) s azóta reklámokat ír ki, hogyan tudom ezt törölni, mintha sose néztem volna meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha megnéztél valamit mi? Ráklikkeltél valami oldalon a felugró reklámban a pucér csajra. Hát szerintem simán telepítettél valami adware-t. Töröld a böngésző előzményeit a Ctrl+Shift+Del-el, aztán WinKey+R -> appwiz.cpl és nézd meg, hogy nincs-e ott valami gyanús progi, ezen kívül meg a vírusírtóddal futtass egy teljes vizsgálatot. Lehet, hogy a böngésző kezdőoldala is megváltozott, szóval a Böngésző beállításaiban is érdemes csekkolni, hogy mi az alapértelmezett kezdőlap.
2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak sima termékreklám. a böngésző adott de reklámok kerülnek ki weblapokra.
2018. máj. 31. 12:59
 3/8 Dongaben ***** válasza:
AdBlock, vagy UBlock program. Ezek blokkolják a reklámokat.
2018. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Törölni akkor nem lehet mert ezek nem nálam vannak tárolva hanem az IP címem került be egy külső adatbázisba?
2018. máj. 31. 13:36
 5/8 Dongaben ***** válasza:
A böngészőt újratelepítheted, akkor ezek eltűnnek, amíg újra nem aktiválsz valami "reklámblokkot". Az általam ajánlott programok biztosan hasznosak. De, ha már "bekaptad a horgot", akkor érdemes a böngészőt újratenni. Ha mentett jelszavaid vannak benne, és nem emlékszel rájuk, azt másold át egy TXT fájlba.
2018. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
google chorimot hogy tudok ujratelpíteni?
2018. máj. 31. 16:16
 7/8 Dongaben ***** válasza:
Előbb eltávolítod a programot vezérlőpultból, vagy gépházból. Majd a Windows saját keresőjében rákeresel, és telepíted.
2018. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2018. máj. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!